Latin Grammy 2020: Carlos Rivera odwołuje swój udział, jest już zastępstwo


Piosenkarz podjął decyzję ze względu na przypadek koronawirusa wśród członków swojego zespołu


Carlos Rivera odwołał swój udział w roli gospodarza Latin Grammy dzień przed ceremonią z powodu przypadku koronawirusa wśród członków jego zespołu.

„Niestety, wczoraj osoba bardzo, bardzo bliska mojemu zespołowi uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID” – powiedział meksykański piosenkarz i autor tekstów w środę w filmie opublikowanym na swoim koncie na Instagramie.

„Jak wiecie, staraliśmy się być jak najbardziej odpowiedzialni. Od początku tej pandemii byłem pierwszym artystą w Meksyku, który odwołał koncert, aby zająć się wszystkimi ludźmi. Przy tej okazji, mimo że dostałem negatywny test, nie mogę ryzykować dla innych – dodał.Rivera miał zaprezentować galę razem z Aną Brendą Contreras i Yalitza Aparicio . Miał także numer muzyczny z Natą Jiménez w hołdzie Julio Iglesiasowi.

„Bardzo mi przykro, że nie mogę tam być, ale oczywiście w tej chwili najważniejszą rzeczą jest dbanie o siebie” – powiedział. „Dbaj nie tylko o siebie, ale także o innych”.

Pożegnał się, życząc publiczności, która będzie oglądać Latin Grammy, dobrego zdrowia i powodzenia piosenkarzowi salsy Víctorowi Manuelle, który zastąpi go jako prezentera.

Powodzenia Manuelle, zajmie on moje miejsce jako współgospodarz i jestem pewien, że wykona świetną robotę

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *