José José zostaje uhonorowany przez Natalię Lafourcade, Cristiana Castro i innych w Apple Music


Platforma Apple Music przypomniała trajektorię José José, który zmarł 28 września 2019 roku


José José jest uważany za jednego z najbardziej emblematycznych śpiewaków w Meksyku i Ameryce Łacińskiej ze względu na swój talent do śpiewania i wykonywania piosenek, takich jak: El triste, La nave del oblivido, Almohada , El amar y el quiero , dzięki czemu stał się Księciem piosenki. Z tego powodu różni artyści złożyli hołd José José za pośrednictwem platformy Apple Music, na której wykonywali jego piosenki.

Apple Music zaprezentowało godzinne wydarzenie specjalne 2 listopada, aby uczcić życie i karierę muzyczną José José, które poprowadziła Sandra Peña. Zaprezentowano najbardziej znane utwory z nowego albumu artysty pt. José por Siempre. José,  który zawiera jego najlepsze hity w nowych aranżacjach. Odcinek zawiera hołdy artystów, których José José zainspirował podczas swojej 40-letniej kariery: Pepe Aguilar, Julieta Venegas, Cristian Castro i Natalia Lafourcade„José José zostawił ślad w meksykańskim sercu i moim sercu. Jest jednym z najwybitniejszych, najbardziej wybitnych romantycznych głosów wszechczasów w Meksyku. Nie ma czasu w Meksyku, gdzie taki głos widziano: tessitury jak ta, z taką wytrzymałością, takim kolorem w głosie, taką osobowością w głosie, taką romantyczną osobowością, ” powiedział Cristian Castro.

Należy zauważyć, że José José jest pierwszym meksykańskim artystą, który otrzymał hołd od Apple Music.

„Bez wątpienia najbardziej porusza mnie w José José ten wspaniały głos, ta ekspresja w jego głosie. Każda piosenka, którą śpiewa, jest jakby była jedyną piosenką na świecie. Ma charyzmę, niepowtarzalną barwę”, Podkreśliła Julieta Venegas.

Sprawdź także  Carlos Vives otrzyma nagrodę w siedzibie ONZ za działalność filantropijną

Udostępnij

Zostaw odpowiedź