Jennifer Lopez opowiada o wpływie Seleny na jej karierę i zaprasza Cię do obejrzenia „Selena: la serie”


JLo podała szczegóły dotyczące znaczenia Seleny w jego karierze i opowiedziała o serialu Netflix, którego premiera odbędzie się 4 grudnia


Jennifer Lopez ma coś do powiedzenia i ma prawo mówić o Selenie, jeśli chodzi o interpretacje Seleny López Quintanilla. 23 lata temu powołała ją do życia w filmie „Selena” z 1997 roku, co było dla piosenkarki niezapomnianym przeżyciem.

Film fabularny ciepło wspominają najwierniejsi fani niezapomnianej przedstawicielki muzyki latynoskiej, która w tym roku zostanie ponownie zaprezentowana, ale w formacie serialowym. „Selena: la serie” ma premierę 4 grudnia na Netflix.

JLo poprzez wideo opublikowane na Instagramie platformy streamingowej oraz nowej serii Seleny zwróciła się do fanów, aby zaprosić ich do obejrzenia produkcji, w której aktorka Christian Marie Serratos znana z roli Rosity Espinosa w „The Walking Dead” będzie główną bohaterką.

„Nie wiem, czy wiesz o nowej serii Seleny na Netflix. To świetny sposób na poznanie Seleny przez to pokolenie” – powiedziała Jennifer Lopez o serialu.

Ponadto artystka szczegółowo opisała wpływ Seleny na jej karierę: „Granie Seleny było doniosłe w mojej karierze, więc byłam bardzo podekscytowana widokiem zwiastuna i poznania serialu. Kocham Selenę. To duża część mojego życia i mojej kariery. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć. W serwisie Netflix, 4 grudnia ”OPIS I OBSADA

Oficjalne streszczenie Netflixa „Selena: The Series” opowiada „historię, która śledzi dorastanie Seleny Quintanilla, kiedy jej marzenia się spełniają, a ona i jej rodzina muszą podejmować decyzje, poruszając się między sukcesem, rodziną i życiem, muzyką”.

W obsadzie są także: Gabriel Chavarría (AB Quintanilla), Ricardo Chavira (Abraham Quintanilla), Noemi González (Suzette Quintanilla), Seidy López (Marcella Quintanilla), Maury Morgan (Nancy Brennan), Erika Buenfil (Cristina Saralegui), David Fernández Jr. (David Kramer).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *