Itatí Cantoral ożywia złą „Soraya Montenegro” 25 lat po „Marii z przedmieścia”


Aktorka odtworzyła niektóre znane frazy postaci z telenoweli na TikTok


Mając za sobą ponad 20 lat udanej kariery artystycznej, Itatí Cantoral jest jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych aktorek meksykańskiej telewizji. Jednak pomimo udziału w niezliczonych produkcjach, które odniosły sukces, grając różne role, gwiazda nadal pozostaje w pamięci jako postać, która w swojej karierze odznaczyła się przed i po pewnym okresie: jako zła „Soraya Montenegro” w María, la del barrio – Maria z przedmieścia.

W 1995 roku artystka dołączyła do dzieła Angelli Nesma Medina jako emblematyczny czarny charakter telenoweli i skradła show z fabuły swoją rolą złoczyńcy, zazdrością, chorą zazdrością i gwałtowną osobowością, która ją charakteryzowała.

Teraz, 25 lat po premierze tej historii z Thalíą i Fernando Colungą , Cantoral „ożywiła” kultową „Sorayę” poprzez kilka filmów na TikTok, w których odświeżyła również wizerunek tej niezapomnianej antagonistki.

ITATÍ CANTORAL PRZYPOMINA SIĘ JAKO ZŁA „SORAYA MONTENEGRO” NA TIKTOK

Poprzez swoje konto w sieci społecznościowej, 45-letnia aktorka wywołała furorę wśród swoich fanów, odtwarzając niektóre frazy z `Soraya Montenegro' w Marii, z przedmieścia w towarzystwie sławnego wizażysty Víctora Guadarramy, który nie tylko wspierał ją w tym, odpowiadał też za przemianę w nową wersję znanej postaci.

„ Chcę go, chcę go zdominować, uczynić go moim, nawet jeśli później mnie znudzi i stanie mi na drodze, a ja go znienawidzę ” – mówi, podwajając dźwięk meksykańskiego melodramatu lat dziewięćdziesiątych, by później uzyskać odpowiedź od Guadarrama w skórze innej roli w historii.

„Nienawidzisz go?” – pyta. „Tak, nienawidzić go! bo znam siebie… – podsumowuje, ponownie grając tę ​​rolę z całą swoją histrionizacją.Nowa 'Soraya Montenegro ”, napisała w opisie tego klipu, wyjaśniając, że wyglądem zaktualizowała wizerunek postaci do wersji blond, która wciąż była równie zła.Podobnie w innym nagraniu przesłanym na portal społecznościowy bohaterka La mexicana y el güero zagrała wraz z projektantem kolejną frazę powieści. „Idiotko, zakochałaś się w nim i czołgasz się bez godności. Kretino! Czy zamierzasz dalej siebie upokarzać? Jak to możliwe, że tak się poniżasz? Tarada” – powiedziała.Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Itatí Cantoral przypomina się jako „Soraya Montenegro”. W 2016 roku dla promocji serialu Netflix Orange is the new black, aktorka ponownie zinterpretowała postać jako jeden z więźniów wewnątrz więzienia, w którym toczy się akcja, prowadząc dialogi w języku hiszpańskim z aktorkami programu. Jej występ spotkał się z entuzjazmem publiczności do tego stopnia, że ​​wróciła do udziału w klipach promocyjnych produkcji w 2017 roku.

Udostępnij