Gabriel Soto dzieli się pierwszym zdjęciem ze swoją „rodziną” w „¿Te acuerdas de mí?”

Premiera melodramatu odbędzie się 18 stycznia 2021 roku


Gabriel Soto pojawi się znów na ekranie wraz z ¿Te acuerdas de me?. Jest to kolejna wybitna telenowela na Televisa z producentką Carmen Armendariz, a u jego boku zagra aktorka i piosenkarka Fatima Molina.

Wraz ze stopniowym postępem nagrań tego melodramatu, które rozpoczęły się we wrześniu przy zachowaniu ścisłych środków sanitarnych, aby zapobiec zarażeniu covid-19 na planie, odliczanie czasu na spotkanie z „Pedro Cáceresem” , postacią, którą ma okazję zinterpretuję zinterpretować jest coraz mniejsze.

Jednak biorąc pod uwagę podekscytowanie, które przytłacza go nowym projektem i niecierpliwość niektórych jego fanów, aby dowiedzieć się więcej na jego temat, 45-letni aktor postanowił złamać zasady dyskrecji, które należy zachować podczas filmowania i udostępnił zdjęcie w którym przewiduje, jak będzie wyglądał ze swoją „rodziną” w tej serii.GABRIEL SOTO POPISUJE SIĘ SWOJĄ „RODZINĄ”

Poprzez swoje konto na Instagramie aktor wywołał furorę 19 listopada, publikując niepublikowaną fotografię, na której wygląda bardzo elegancko ze swoimi „krewnymi” w serii, z którą wraca do telewizji po tym, jak wystąpił w Soltero con hijas.

Gabriel Soto pozuje uśmiechnięty obok grupy aktorów tworzących jego rodzinę w telenoweli: Marisol del Olmo, Guillermo García Cantú, Federico Ayos i María Penella , którzy razem z nim ożywią klan `Cáceres’ w tym remake’u melodramatu tureckiego Królowa nocy.

Wszyscy artyści wyglądają na bardzo wyrafinowanych w eleganckich modnych strojach na rodzinnym portrecie wykonanym przed wejściem do domu. Jednak, aby opinia publiczna mogła rzucić okiem na te postacie w fabule, Gabriel Soto musiał zaryzykować możliwą karę ze strony Armendariz.

„Oto nowość. Przedstawiam Wam rodzinę „Cáceres” w ¿Te acuerdas de mí? Zobaczmy, czy nasza producentka Carmen Armendariz mnie nie zabije za przesłanie tego ”- skomentował ze śmiechem w opisie publikacji, w której przedstawił także datę premiery telenoweli.

Sprawdź także  10 najlepszych piosenek Thalii na listach przebojów


Natychmiast jego koledzy Del Olmo i Ayos zrobili zdjęcie i opublikowali je na swoich profilach w sieci społecznościowej, aby również ich obserwatorzy wzięli udział w zobaczeniu tej „nowości”.

Aktorka „Ivana” podzieliła się krótkim tekstem, który brzmiał: „Jak przystojni jesteśmy bogaci ” obok tagu: „Szefie, Gabriel opublikował to jako pierwszy ”, aby „umyć ręce” z jakiejkolwiek odpowiedzialności przed możliwą naganą.

Tymczasem Ayos napisał: „Los Cáceres. Piękny zespół ”w publikacji.¿Te acuerdas de mí?, to melodramat, z którym stacja telewizyjna San Ángel powraca, by nagrać przebój tureckiej telewizji po Imperio de mentiras, opowie historię „Pedro”, mężczyzny, który ma zaaranżowane małżeństwo z córką szefa, „Olmo .

Bohater z rezygnacją zaakceptuje swoją przyszłość, dopóki podczas podróży służbowej nie zakocha się szaleńczo w kobiecie o imieniu „Vera” i będzie gotów z wszystkiego dla niej zrezygnowaćJednak jego mentor zagraża życiu ukochanej, jeśli odważy się zerwać umowę, więc „Pedro” decyduje się porzucić „Verę” z miłości. Po latach tragiczni kochankowie spotykają się ponownie w bardzo dziwnym kontekście: teraz jest ona dziewczyną „Olmo”.

Oprócz wspomnianych aktorów występują: Nina Rubín, Juan Carlos Barreto, Alessio Valentini, Natalia Téllez, Alejandro de la Madrid, Josh Gutiérrez, Ana Bertha Espín i wielu innych. Telenowela pojawi się na meksykańskich ekranach 18 stycznia na Las Estrellas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź