Eleazar Gómez zostanie zastąpiony przez Ferdinando Valencia w „La mexicana y el güero”


Za pośrednictwem sieci społecznościowych producent Nicandro Díaz dokonał oficjalnej zmiany


Aktor Ferdinando Valencia zastąpi Eleazara Gómeza w telenoweli „La mexicana y el güero” po tym, jak aktor, który grał Sebastiána de la Mora, trafił do więzienia za napaść na swoją partnerkę, Stephanie Valenzuela.

Televisa ogłosiła tę zmianę poprzez publikację w sieciach społecznościowych.

„Producent Nicandro Díaz oficjalnie ogłosił, że aktorem, który zastąpi Eleazara Gomeza w„ La mexicana y el güero ”będzie Ferdinando Valencia” – czytamy w oświadczeniu.Wydalony z „La Mexicana y el Güero”

Tydzień temu Televisa poinformowała, że ​​Elezar wypadnie z melodramatu i że poprzez casting wybiorą następcę.

„Jeśli chodzi o wydarzenia związane z aktorem Eleazarem Gómezem, w produkcji widzimy potrzebę zastąpienia go postacią, którą gra w telenoweli 'La mexicana y el güero', dla której w ciągu najbliższych dni przeprowadzimy mały casting”, Możesz to przeczytać w oświadczeniu, w którym dodają stanowisko w sprawie przemocy.

„Ważne jest, aby podkreślić, że ani Televisa, ani produkcja nie wspierają żadnego rodzaju przemocy. Czasy, w których żyjemy, są trudne, nasza praca musi być kontynuowana, a telenowela zrobi to za pomocą odpowiednich środków”.

Bohaterem Eleazara był „Sebastián de la Mora”, który ma romantyczny związek z „Diego Torresem” (Sian Chong), ale do tej pory był nieco ukryty. Matka Sebastiána, grana przez Rocío Banquellsa, właśnie przeszła do historii jako bardzo twarda, konserwatywna kobieta.

Postępowanie prawne Elezara Gómeza trwa nadal, przestępstwo, które popełnił, zostało sklasyfikowane jako przemoc w rodzinie, za którą może spędzić od 1 do 6 lat więzienia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *