Carlos Rivera ogłasza „100 anos”, współpracę z Malumą


Fani są bardzo podekscytowani premierą nowej piosenki


Piosenkarze Carlos Rivera i Maluma ogłosili współpracę, która wiele obiecuje ich fanom. Poprzez swoje sieci społecznościowe artyści wywołali poruszenie, potwierdzając, że mają nowy wspólny utwór zatytułowany 100 anos i że wkrótce ujrzy światło dzienne.

W najbliższy czwartek, 19 listopada, Meksykanin i Kolumbijczyk wydadzą swój nowy singiel w rytmach mariachi, pop i reggaeton!

„Moi ludzie, nagrywamy coś, co wam się bardzo spodoba, to niespodzianka z mariachi, a dawno nie nagrywałem mariachi, cieszę się z tego. Ale niespodzianką jest to, z kim śpiewam ”- powiedział Rivera na swoich portalach społecznościowych. 

Z okładką na ciemnym tle i numerem 100 nawiązującym do flagi Meksyku i Kolumbii, uznani piosenkarze dali próbkę tematu, który  miał zostać nagrany z meksykańskim regionalnym artystą Christianem Nodalem.„Całkowite podniecenie”, „Tak! Świat jest gotowy, brutalne emocje ”,„ Z tymi głosami i wspaniałym talentem, totalny hit”, „ Nie mogę się doczekać ”, napisali w sieciach fani i przyjaciele Meksykanina. 


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *