Ángela Molina, Álex García i Tito Valverde dołączają do 'Un asunto privado’


W produkcji wystąpią i


Amazon Prime Video ogłosił w poniedziałek pełną obsadę i rozpoczęcie zdjęć do Un asunto privado. Produkcja Original, która łączy dramat, komedię, romans i akcję, wkrótce będzie dostępna w usłudze w ponad 240 krajach i terytoriach.

Aura Garrido (El Ministerio del Tiempo) i Jean Reno (El perfecto asesino, Azul profundo) wystąpią w tym szybkim i zabawnym serialu, który przedstawia walkę kobiety ze stereotypami czasu, by podążać za swoimi marzeniami.Ponadto ujawnił obsadę, która zostanie dodana do fabuły, która obejmuje takie nazwiska, jak Ángela Molina (La VallaMur), Alex García (Tiempos de GuerraW czasach wojnyAntidisturbios), Gorka Otxoa (Velvet),  (Matadero), Pablo Molinero (La PesteZaraza), Sara Sanz (El secreto de Puente ViejoSekret), Carlos Villarino (Antidisturbios), Toño Casais (Fariña), Nerea Portela (La línea invisible), Adrían Ríos (Instinto) czy Andrés Velencoso (Velvet Colección, Edha)

Pod koniec lat czterdziestych w Galicji odważna, wysokiej klasy młoda kobieta o policyjnej duszy, Marina Quiroga, wyrusza na polowanie na seryjnego mordercę, który od miesięcy prześladuje miasto, i robi to z pomocą swojego wiernego lokaja Héctora.

Dyskretny i pomocny człowiek, którego wrażliwość i śłość zawsze stawiają go w kluczowym punkcie śledztwa. Razem będą walczyć z wszelkimi przeszkodami, by to osiągnąć, a ani ówczesne uprzedzenia płciowe, ani opór nowego komisarza, ani próby jej wydania przez matkę Mariny nie przeszkodzą im w ostatecznym odkryciu prawdy.

Ośmioodcinkowa  to produkcja Bambú Producciones , stworzona przez Teresę Fernández-Valdés, Ramóna Camposa i Gema R. Neirę, w reżyserii Davida Pinillosa i Maríi Ripoll .

Udostępnij
Sprawdź także  Zwiastun filmu „Dolores: La verdad sobre el caso Wanninkhof”: HBO Max przedstawia serial dokumentalny, który porusza kontrowersyjną zbrodnię

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź