Alejandro Fernández przekazuje darowizny ofiarom Tabasco i Chiapas


Piosenkarz zapewnia milion pesos podmiotom dotkniętym przez poważne powodzie


Piosenkarz Alejandro Fernández przekazał właśnie milion pesos Czerwonemu Krzyżowi w Jalisco na wsparcie ofiar takich podmiotów, jak Tabasco i Chiapas, które w ostatnich dniach zostały dotknięte poważnymi powodziami.

Mario Martin Orozco, stanowy koordynator Czerwonego Krzyża w Jalisco oraz Miguel Ángel Domínguez Morales, wiceprezes i delegat Meksykańskiego Czerwonego Krzyża w Jalisco, otrzymali darowiznę od Alexa Fernándeza, syna piosenkarza, który w jego imieniu podkreślił, że jego ojciec zawsze starał się uczestniczyć w sytuacjach awaryjnych, które wymagają wsparcia. Dlatego też artysta nie wahał się współpracować finansowo, aby Czerwony Krzyż w Jalisco miał więcej narzędzi do udzielania pomocy medycznej i zdrowotnej dotkniętym społecznościom.

Alex Fernández, który w ostatnich latach promował swoją karierę artystyczną na polu mariachi, podkreślił, że jest dumny ze swojego ojca za tego typu inicjatywy, które pokazują mu, jak z muzycznego okopu może się utrzymać w sytuacjach solidarności i bardziej skomplikowanych chwilach. ekonomicznie w obliczu szkód, które pandemia COVID-19 wywołała również społecznie, a w przypadku muzyki uniemożliwiła śpiewakom normalny powrót na scenę z publicznością.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *