Aktorzy, którzy zagrali 'Alejandro’ we wszystkich wersjach 'Rubi’


José Ron był ostatnim aktorem, który wcielił się w tą kultową postać


Od czasu publikacji w formie komiksu napisanego przez Yolandę Vargas Dulché w 1963 roku, historia Rubí , kobiety biednego pochodzenia i wielkiej urody, która jest gotowa wykorzystać urok, by żyć w otoczeniu luksusów i wygód, zachwyciła publiczność swoim ekscytującym spiskiem, aby stać się jedną z najbardziej charakterystycznych postaci popkultury w Meksyku.

Ambitna „Rubí” podbiła i zniszczyła wielu potężnych mężczyzn, próbując mieć życie, którego pragnęła. Jednak wśród jej ofiar był ktoś, kogo naprawdę kochała: charyzmatyczny i miły „Alejandro” , którego początkowo odrzucała za brak fortuny, jakiej oczekiwała.

CI AKTORZY WCIELILI SIĘ W CHARYZMATYCZNEGO „ALEJANDRO” W FILMIE RUBÍ

Od czasu swojego pierwszego pojawienia się w komiksie Vargasa Dulché, ten zaangażowany lekarz z zawodu i powołania podbija serca widzów swoją słodyczą i miłosną historią z „La descarada”, którą szczęśliwie udaje mu się przezwyciężyć, chociaż zakończenia jego losów są nieco zróżnicowane. Mamy różne wersje na małym ekranie w 1968, 2004 i 2020 roku; a w kinie w 1970 roku.

Oto aktorzy, którzy ożywili tę postać we wszystkich adaptacjach tej historii:

Słynny  Antonio Medellín jako pierwszy wskoczył w skórę „Alejandro” podczas pierwszej telewizyjnej wersji komiksu w 1968 roku. Przy tej okazji Medellín miał namiętny romans, który nie zakończył się w najlepszych stosunkach z Fanny Cano. Aktorka dała życie pięknej, ale bezwzględnemu „Rubí”.

Na końcu fabuły jego postać znajduje nową miłość, z którą się ożenił.


Rubin


Niestety, znany również ze swojej pracy w kilkudziesięciu udanych filmach i telenowelach, takich jak María, la del barrioMaria z przedmieścia  i Muchachitas, zmarł 18 czerwca 2017 roku w wieku 83 lat.Tuż po nienagannym występie Medellína, w 1970 roku, włoski aktor Aldo Monti zagrał tą postać po raz drugi, ale tym razem na dużym ekranie.

W tej wyjątkowej filmowej wersji   aktor połączył swój talent z Iran Eory, która była odpowiedzialna za bycie najbardziej znaną w tamtym czasie „ La descarada – bezwstydną .Podczas swojego życia Monti poświęcił się aktorstwu ciałem i duszą, występując w wielu filmach, sztukach teatralnych i telenowelach, takich jak Teresa . Wyróżniał się także w reżyserii filmów fabularnych, w tym Vacaciones sangrienta.

Niestety Aldo Bartolomé Monteforte, jego prawdziwe nazwisko, zmarł w Meksyku 19 lipca 2016 roku w wieku 87 lat.Kilka lat później, w 2004 roku, producent José Alberto Castro ożywił tę historię z Bárbarą Mori jako Eduardo Santamariną w skórze jej niezapomnianej i jedynej wielkiej miłości, „Alejandro Cárdenasa”.Jak wiemy, w końcu, po cierpieniu w związku z 'Rubí', lekarz odbudowuje swoje życie z `Maribel', granej przez Jacqueline Bracamontes, słodkiej, byłej, najlepszej przyjaciółki pięknej, ale perwersyjnej kobiety, z którą ostatecznie się ożenił i założył wspaniałą rodzinęCiekawostką jest to, że Antonio Medellín również uczestniczył w tej historii w roli „ Ignacio Cárdenasa” , ojca postaci, którą po raz pierwszy wcielił pod koniec lat 60.


 

Ponad 15 lat po kultowej telenoweli z Mori w roli głównej fabryka snów przywróciła Rubie jako telenowelę z Camilą Sodi w roli głównej i ukochanym aktorem, José Ronem, w roli ujmującego „Alejandro Cárdenas” .Ze względu na swój talent i sympatię Ron przyjął pożądaną rolę, do której dążyło wielu aktorów, i po raz kolejny zdobył publiczność swoim występem. Podobnie jak jego poprzednik, „Alejandro” żyje później szczęśliwie obok „Maribel”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź