Aktorka w „Los Ricos También Lloran” i „Rosa Salvaje” nie żyje


Świat telenowel pogrąża się w żałobie, gdy dowiaduje się o smutnej stracie Malenni Morales, żony aktora Otto Sirgo. Spoczywaj w pokoju.


Świat powieści opłakuje śmierć aktorki Malenni Morales, żony aktora Otto Sirgo , która zmarła 21 listopadaZostało to ogłoszone w sieciach przez Asociación Nacional de Intérpretes de México,, znane pod akronimem ANDI.„Z głębokim ubolewaniem Consejo Directivo i el Comité de Vigilancia, w imieniu Krajowego Stowarzyszenia Interpretatorów Ustnych(Asociación Nacional de Intérpretes), informują o śmierci Malenni Moralesi.

Aktorka zapamiętana zostanie za swój udział w “Los ricos también lloran”, „Pelusita” i “Mujer: casos de la vida real”.

Pozostajemy solidarni z jej rodziną i przyjaciołom z najgłębszymi kondolencjami. Zwłaszcza z jej mężem, naszym partnerem i drogim przyjacielem, Otto Sirgo ”- głosi oświadczenie.

Aktorka brała udział w innych ważnych i znanych powieściach, takich jak Rosa salvaje, La pícara soñadora czy Luz Clarita – Serce Clarity. Ostatnio widzieliśmy jej męża Otto Sirgo w filmie Falsa Identidad czy Ingobernable – Nieposkromiona.
Gdy tylko pojawiły się smutne wieści, wiele celebrytów zareagowało na tą stratę. Sugey Abrego chciała wysłać „uścisk solidarności”, a Rocío Banquells był bardzo wzruszony: „Nie mogę w to uwierzyć… Moje kondolencje dla jej męża i córek”.

Inni, jak Raquel Garza, Arlette Pacheco i Fernando Ciangherotti, zechcieli zostawić kondolencje na ścianie ANDI.

Chociaż przyczyny jej śmierci są nieznane, to wiadomo że cierpiała na raka płuc, o którym jej mąż mówił we wrześniu „Nie miała żadnych objawów, dopiero rutynowe badania wykazały, że go miała”. Para była małżeństwem przez 46 lat.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *