Zjazd RBD to już fakt: „Ser o parecer” będzie wirtualnym show, ale Dulce Maríi i Alfonso Herrery tam nie będzie – wyjaśnienie


Maite Perroni, Anahí, Christian Chávez i Christopher Von Uckermann potwierdzili swój powrót po 12 latach nieobecności


Maite Perroni, Anahí, Christian Chávez i Christopher Von Uckermann, którzy byli częścią meksykańskiego zespołu muzycznego RBD, ogłosili w środę, że połączą się ponownie na koncercie na żywo w grudniu, 12 lat po ich ostatniej prezentacji.

Noszący tytuł Ser o parecer, na cześć jednej z najpopularniejszych piosenek grupy, program „jest prezentem świątecznym od nas dla fanów” – powiedzieli artyści Efe.

Przedstawiony jako „hołd dla Rebel Generation” będzie cyfrowym recitalem trwającym około dwóch godzin, który odbędzie się 26 grudnia i będzie transmitowany z Meksyku.

Czwórka artystów będzie dzielić scenę i występować z muzyką i tańcem, które uczyniły z RBD światowy fenomen.


Czterej artyści będą dzielić scenę i występować z muzyką i tańcem, które uczyniły z RBD światowy fenomen.  (Zdjęcie: Instagram Anahí)Instagram Anahi


Robimy wszystko dla fanów, którzy byli tam dla nas, wspierając nas we wszystkich projektach, które każdy z nas wykonał samodzielnie” – powiedział Chávez Efe .

„Jesteśmy bardzo podekscytowani i wdzięczni, że to zrobimy. Dla naszych fanów, którzy nigdy nie przestali o to prosić” – dodał artysta, który dwa tygodnie temu zaprezentował piosenkę „Celos” i nagrał „La suerte de Loli” w Miami.

Tymi nieobecnymi będą Alfonso Herrera, który skupił się w ostatniej dekadzie na swojej karierze aktorskiej, oraz Dulce María, która do tych dni będzie gotowa na poród lub będzie miała już swoją pierwszą córkę.

POWRÓT

Gorączka RBD nigdy nie ustąpiła całkowicie, ale jej intensywność powróciła w sierpniu, kiedy zorganizowano kampanię mającą na celu ostrzeżenie, że coś się dzieje wokół grupy.

Podczas gdy fankluby i inni wielbiciele artystów sprawiły, że grupa zyskała popularność w sieciach, gwiazdy połączyły swoje głosy, aby uczcić, że po raz pierwszy cała muzyka zespołu będzie dostępna na platformach streamingowych.


infobae-image


3 września platformy takie jak Spotify, Apple Music, Pandora, Deezer i inne zaczęły zauważać intensywną konsumpcję takich piosenek jak „Rebelde” i „Ser o parecer”.

W niecałe 24 godziny zarejestrowano ponad 40 milionów słuchaczy, a w niecały miesiąc strona zespołu ma już 5,4 miliona obserwujących na Spotify.

Wszyscy oprócz Herrery wspierali muzykę.

„Nie chodzi o to, że otrzymamy duże pieniądze. Ale fani byli tak szczęśliwi, że jak moglibyśmy nie świętować razem z nimi ”, wyjaśniła Efe Dulce María , która jest jedną z gwiazd drugiego sezonu Falsa Identidad , sieci telewizyjnej Telemundo.

Perroni ze swojej strony dodała: „miłość do RBD wynika nie tylko z naszych wspomnień, ale z powodu tego wątku, który łączy nas z tak wieloma kochającymi nas ludźmi. Wszystko dla nich”.

Artysta, który występuje w przebojowej serii Netflix Oscuro deseo i przygotowuje się do nakręcenia drugiego sezonu Cómo sobrevivir solteroe dla Amazon Prime, zapewniła Efe : „chyba jest to niemożliwe, bym pomyślała o rezygnacji z udziału”.


infobae-image


„Mieliśmy mieć to wydarzenie w marcu przyszłego roku, a Dulce powiedziała, że ​​będzie karmić piersią i że nie chce iść na kompromis, a to jest coś bardzo poważnego. Kochamy Dulce i jeśli teraz woli być oddana swojej ciąży i dziecku, całkowicie to szanujemy”- powiedział Christian.

Jeśli chodzi o Herrerę, Chávez powiedział, że koncentruje się na swojej karierze aktorskiej: „Wiemy, że nigdy nie lubił muzyki, jest bardzo skoncentrowany na aktorstwie i jest to coś, co jest bardzo szanowane”.

Biorąc pod uwagę możliwe plotki, które mogą być spowodowane różnymi sytuacjami, Christian wyjaśnił, że stosunki między sześcioma członkami są lepsze niż kiedykolwiek, a nieobecność na spotkaniu nie jest powodem do zerwania ich przyjaźni.

„Pamiętaj, że to hołd dla RBD, to nie jest ponowne spotkanie, ponieważ będzie nas szóstka… To bardziej niż cokolwiek z powodu miłości, jaką darzymy muzykę RBD” – powiedział .


Sprzedaż biletów na Ser o parecer rozpocznie się 4 października – kiedy obchodzony jest „Światowy Dzień RBD” – na stronie „ seroparecer.world ”.

Wcześniej, 2 i 3 października, odbędzie się przedsprzedaż za pośrednictwem platformy do strumieniowego przesyłania muzyki Spotify.

Cena wyniesie 15 USD (około 333 meksykańskich peso) w przedsprzedaży i 20 USD (około 442 peso) dla ogółu społeczeństwa.

Fani będą również mogli przesyłać filmy o tym, co oznacza dla nich RBD lub śpiewając i tańcząc do swoich ulubionych piosenek na stronie.

Materiał będzie udostępniony 26 grudnia do godziny 18:00 czasu lokalnego w Meksyku (23:00 czasu polskiego), kiedy rozpocznie się koncert.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *