Yon González i Elena Rivera zagrają w sequelu ‘La catedral del mar’ – Katedry w Barcelonie


‘Los herederos de la tierra’ będzie tworzona przez  


W maju 2018 roku miała premierę serialu , opartego na bestsellerze Ildefonso Falconesa, z udziałem Aitor Luna i Michelle Jenner. Produkcja miała dobry odbiór, ponieważ później był oglądany na TV3 i .

Teraz wspomniana platforma streamingowa przygotowuje nową serię Los hederos de la tierra, opartą na nowatorskiej kontynuacji W ten sposób FórmulaTV rozwija temat, a będzie kierowana przez Elenę Rivera ( Inés del alma mía ) i Yona Gonzáleza (który, co ciekawe, jest bratem Aitor Luny).

 Los hederos de la tierra ponownie będą mieć osiem odcinków i podejmą akcję trzy lata po La catedral del marJordi Frades znów przejmie ster i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie można zobaczyć w otwartej telewizji w HIszpanii na .

O czym jest „Los hederos de la tierra”?

„Dziesięć lat temu miliony czytelników poddały się Arnau Estanyolowi, Bastaixowi, który pomógł zbudować kościół Santa María del Mar. Teraz historia jest kontynuowana w imponującym odtworzeniu średniowiecznej Barcelony, wspaniałej i ekscytującej powieści lojalnościowej, gdzie jest zemsta, miłość i marzenia do spełnienia ”- głosi opis na okładce powieści, która wkrótce zostanie zekranizowana i trafi do telewizji.

„Barcelona, ​​1387. Dzwony kościoła Santa María de la Mar nadal biją dla wszystkich mieszkańców dzielnicy Ribera, ale jeden z nich słucha ich ze szczególną uwagą… Hugo Llor, syn zmarłego marynarza, W wieku 12 lat pracuje w stoczni dzięki hojności jednego z najbardziej cenionych ludzi miasta: Arnau Estanyola.

Ale jego młodzieńcze marzenia o zostaniu konstruktorem statków zmierzą się z surową i bezwzględną rzeczywistością, gdy rodzina Puigów, zagorzali wrogowie jego mentora, wykorzysta swoją pozycję przed nowym królem, aby dokonać zemsty, którą mieli w sobie od lat. W tym momencie życie Hugo oscyluje pomiędzy lojalnością wobec Bernata, jedynego syna i przyjaciela Arnau, a potrzebą przetrwania w niesprawiedliwym mieście ”.

Udostępnij
Sprawdź także  María Fernanda Yepes i jej „Mroczne pożądanie”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź