Wszechświat „Elite” rośnie: Netflix przygotowuje specjalne treści


Na te treść składałyby się dziesięciominutowe filmiki z aktorami


Uniwersum  się rozszerza. Oprócz dwóch opublikowanych powieści inspirowanych światem serii – ostatnia z nich została niedawno wydana pod nazwą Élite, asignatura pendiente – platforma streamingowa przygotowuje również specjalne materiały.

W tej chwili jest kilka szczegółów na temat tego nowego projektu, który otrzymał tytuł Plus jako nazwę roboczą. Najwyraźniej ta zawartość składałaby się z dziesięciominutowych fragmentów z udziałem fikcyjnych ów Zeta Audiovisual. 

Jak już wiemy, czwarty  Elite będzie zerwaniem ze wszystkim co dotychczas, ponieważ odnowiona została duża część obsady ów po tym, jak niektórzy ukończyli naukę w Las Encinas.

Guzmán, Samuel, Rebeca i Ander będą nadal spotykać się na korytarzach instytutu, kiedy będą powtarzać rok, podczas gdy Omar rozpocznie naukę w tym samym ośrodku, a Cayetana będzie pracować jako sprzątaczka.

Dołączą do nich Diego Martín (Aquí no hay quién viva), Carla Díaz (Desaparecidos), Martina Carddi (Mientras dure la guerra), influencer Manu Ríos (Chiringuito de Pepe), uczestnik Factor X, Pol Granch, i Andrés Velencoso (Velvet).


Nowy za kulisamiZ drugiej strony, czwarta odsłona fabuły nie tylko przyniesie ze sobą różne modyfikacje obsady, ale także zostanie zaprezentowana z nowym zespołem za kamerami. Będzie to pierwszy raz, kiedy Darío Madrona, jeden z twórców, nie będzie zaangażowany w produkcję tej historii.

Zamiast tego Carlos Montero i Diego Betancor powtarzają się jako producenci wykonawczy wraz z włączeniem do ich grona Jaime Vaca, który poprowadzi scenariusze z Almudeną Ocañą, Davidem Lorenzo i Esther Morales. Ponadto będą różne twarze w reżyserii, Chapero Jackson i Ginesta Guindal będą odpowiedzialni za reżyserowanie nowych odcinków.

dał również zielone światło piątemu sezonowi. Strategia, która była już stosowana w drugim i trzecim sezonie, których szesnaście odcinków było nagrywanych w sposób ciągły.

Sprawdź także  Juan Gómez-Jurado podpisuje kontrakt z Amazon: powieściopisarz stworzy nowe seriale i filmy dla platformy

Z drugiej strony Planeta właśnie wydała nową powieść o uniwersum serii Elite: pending issue. Napisana przez Abrila Zamorę, aktorkę i współtwórczynię Señoras del (h) AMPA, gdzie w nowym dziele zamaskowany przestępca sieję panikę wśród bohaterów powieści. 


O czym jest „Asignatura pendiente


Ktoś, kto nosi mundurek szkolny i chowa się za maską narciarską, wywołuje panikę w okolicy Las Encinas. Ale nasi bohaterowie nie mogą zatrzymać akcji. Gorka nawiązał skomplikowany związek z Andreą, najwyraźniej idealną córką lewicowego polityka, która zaczyna nową szkołę; Melena rzuciła szkołę, aby pomóc matce w stołówce i chce za wszelką cenę utrzymać przy życiu nowe więzi emocjonalne, które je łączą; Janine ma obsesję na punkcie rozwiązywania dziwnych zgonów, które zagrażają jej przyjaciołom; a Paula musi stawić czoła światu dorosłych po tym, jak zdecydowała się rzucić szkołę i rozpocząć pracę. A wśród tego wszystkiego trwają ich romanse i tańce, ich wątpliwości i lęki, a na domiar złego seryjny morderca

Tak, w Élite: al fondo de la clase Abril Zamora skupiła się na romansach i nieszczęściach grupy wyrzutków, nastolatków, którzy próbują zdobyć przyczółek i poradzić sobie z sentymentalnymi, seksualnymi i przyjacielskimi konfliktami, a wszystko to ujęte w pierwszym sezonie Elite, to tym razem postacie Pauli, Janine, Gorki czy Meleny nieco dorosły

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź