Twórcy „LQSA” przygotowują pięć nowych seriali i film


Mediaset Spain miałby dać już zielone światło dla rozwoju dwóch z nich


Po ponad piętnastu latach skupienia się na tym samym projekcie, najpierw z Aquí no hay quién viva (Pod jednym dachem), a potem z  , twórcy, Alberto i , z powodzeniem zaprezentowali w tym roku  , pokazując, że istnieje życie poza obiema seriami.

Ostatnio Alberto powiedział, że poważnie rozwija pięć nowych projektów. „Teraz mamy pięć serii i jeden w fazie solidnego rozwoju, z których dwa już przedstawiliśmy Mediasetowi, a oni powiedzieli nam, żebyśmy ruszyli naprzód” – powiedział w ten czwartek podczas prezentacji dwunastego sezonu w Telecinco .

„Planowaliśmy rozpocząć kręcenie trzeciego sezonu i skorzystaliśmy z okazji, aby zebrać pomysły, które mieliśmy w pudełku, wykorzystując tę ​​przerwę w naszym życiu. Jesteśmy podekscytowani, ponieważ nie ma to jak poczucie kreatywności. Mamy coś w rodzaju relacji z tym domem Bardzo fajnie. Dają nam swobodę twórczą i są zainteresowani tym, co robimy. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze ”- dodał.

A o czym są te projekty? „W niektórych miksujemy tony… To nie są linie redakcyjne, ale to, o co prosi cię ciało. Jest jeden w moim przypadku dość autobiograficzny, że jestem bardzo zadowolony, ale to nie interesuje nikogo innego. El pueblo pojawiły się bardziej delikatne elementy, ale ma to związek z tym, co chcesz powiedzieć. Czego nie dramatyzujemy, dramatu. Uważam, że to nudne ”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź