Tak brzmi 'Palante’ – hiszpańska piosenka na Eurovision Junior 2020


chce podbić Europę z motywem miejskim i flamenco


Oto hiszpańska kandydatura na Junior . TVE opublikowało w środę teledysk do , piosenki, z którą bardzo młoda będzie reprezentować Hiszpanię w konkursie muzyki popularnej 29 listopada.

Teraz, gdy mogliśmy w pełni wysłuchać wersji , możemy potwierdzić, że piosenka broni miejskiego popu, który powstaje w tej chwili, będąc również pod wpływem flamenco, które artystka tak bardzo kocha .

„Teksty Palante mówią o tych, którzy, jeśli napotkasz przeszkody, nie wycofują się, nie poddają się. Musisz stawić czoła wszystkiemu bez strachu i iść dalej, aż nie możesz”, mówi Soleá, przesłanie, które nabiera jeszcze większego znaczenia w tych czasach koronawirusa .

Klip wideo

Soleá wybrała swoją ziemię, Sewillę, jako scenerię teledysku Palante. Według TVE, to wideo „pokazuje nowoczesny i tradycyjny obraz, ciepłego, śródziemnomorskiego charakteru i pomniki, które przedstawiają historię, sztukę i kulturę tego kraju”.

Twórcy „Palante”

Ross Cesar G., Hadżar Sbihi (Asha) i Bruno Valverde to twórcy utworu.

„Wysłuchali pomysłów, jeden z nich rozkochał ich i Palante zaczął istnieć. Zaczęliśmy od tego pomysłu, co do którego wszyscy trzej byliśmy pewni, i zaczęliśmy go kształtować, każdy wnosząc ziarno piasku” – mówi Ross na temat tego utworu na Junior , do której Valverde dodaje: „Obecnie trwa boom na muzykę latynoską i fuzje różnych stylów muzyki latynoskiej z innymi stylami na całym świecie. To bardzo mocna propozycja, ponieważ ma wszystkiego po trochu : wielką artystkę, nowoczesny akcent i esencję Hiszpanii ”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź