Sofía Sisniega i Mariel Molino występują w Locas por el Cambio


Pierwszy oryginalny film z Meksyku od Amazon Prime Video


Amazon Prime Video ogłosił, że pierwszy oryginalny film z Meksyku, Locas por el Cambio, zostanie wydany 27 listopada 2020 r. W komedii występują Sofía Sisniega (Club de Cuervos) i Mariel Molino (El Juego de las Llaves).

Locas por el Cambio opowiada zabawną historię Pauliny (Molino), która miała życie pełne przywilejów, dzięki czemu czuła się usatysfakcjonowana, ale niezadowolona ze swojego życia, oraz Pauliny (Sisniega), która doświadczyła czegoś przeciwnego i która ma wrażenie być obciążoną obowiązkami współczesnego życia. Wszystko zmieni jeden fatalny dzień, w którym postawią się na miejscu drugiej i odkryją, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda, a między plątaniną i przygodami dosłownie doświadczą w swoim umyśle tego, co czyni ich tak różnymi oraz podobnymi jednocześnie.

„Z dumą ogłaszamy, że Locas por el Cambio to nasza wyprawa do świata filmów meksykańskich i latynoamerykańskich” – powiedział Pablo Iacoviello, dyrektor ds. Treści na Amerykę Łacińską w Amazon Prime Video. „Uważamy, że to doskonała produkcja, która otwiera drzwi do oryginalnych latynoamerykańskich filmów fabularnych w Amazon Prime Video. Ten film wzmacnia nasze zaangażowanie w przedstawianie ujmujących historii z najlepszymi lokalnymi talentami klientom w całym Meksyku, które zostaną zintegrowane z resztą różnorodnych i ekscytujących treści, które mamy na całym świecie ”.

„Istotne jest, aby firmy, które wyrosły w świecie kina, potrafiły dostosować się do nowej rzeczywistości rynkowej. Dla Corazón Films to zaszczyt kontynuować ten fantastyczny sojusz z Amazon Prime Video, aby tworzyć seriale i filmy bezpośrednio do transmisji strumieniowej, które są atrakcyjne dla wszystkich latynoamerykańskich odbiorców ”- skomentował Eckehardt von Damm, dyrektor generalny Corazón Films.


Szalony na zmianyAmazon Prime Video


Film został napisany i wyreżyserowany przez IMauricio Argüelles (No Manches Frida 2), Juan Pablo Gil (Nosotros los Nobles, Niñas Mal), Itatí Cantoral (No Manches Frida 2, Capadocia), José María Torre-Hütt (El Juego de las Llaves) i Alejandra Ley (Four Moons). Producentami są Eckehardt von Damm, Sandro Halphen i Carla Farell Benet z Corazón Films, a także Mauricio Argüelles i César Rodríguez. Dołączają do nich Javier Salgado i Gustavo Mountaudon jako producenci wykonawczy.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *