‚Señor, dame paciencia’ film stanie się serialem


Jordi Sánchez przeskakuje z Telecinco do Anteny 3, aby zagrać w komedii


W 2017 roku film Señor, dame paciencia został dobrze przyjęty w kinach, ale osoby odpowiedzialne za film nie chciały robić drugiej części. Jednak kilka lat później zdecydowano się przygotować sequel na mały ekran .

Antena 3 rozpoczęła w tym tygodniu zdjęcia do Señor, dame paciencia, serialu, w którym głównym bohaterem tej kontynuacji będzie  Jordi Sánchez, który zdecydował się odnowić obsadę o nowe twarze.

Obsada nowej powieści Antena 3 jest prowadzona przez Jordi Sánchez, który gra głównego bohatera, tak jak w filmie. Wraz z nim obsadę uzupełniają Rossy de PalmaNorma RuizCarlos LibradoFélix GómezSanti CuquejoCarol RoviraAdam JezierskiJorge SuquetDario PasoMafalda CarbonellLucía Ramos ”, wyjaśnia sieć w komunikacie prasowym.

W ten sposób Jordi Sánchez i Rossy de Palma powtórzą współpracę. Reszta aktorów filmu nie wróci, aby interpretować swoje postacie w serialu telewizyjnym.

Rozdziały Señor, dame paciencia będą trwały 50 minut, a ich premiera, choć nie jest potwierdzona, może nastąpić w przyszłym roku. Będzie również emitowany w Atresplayer Premium .

Oficjalne streszczenie filmu „Señor, dame paciencia”

Gregorio jest ultra-konserwatywnym, reakcyjnym i uprzedzonym człowiekiem rodzinnym. Człowiek, który żyje atakowany przez zmieniający się świat, który coraz mniej rozumie. Gregorio spędza całe dnie w ciągłej irytacji, konfrontując się z relacjami ze swoimi dziećmi, z których każde jest dalej odsunięte od jego planów życiowych. Carlos, żonaty z Pablo, początkującym projektantem; Goyito, oddany komiksom, grom wideo i przekąskom; Alicia, działaczka fletowa; i Sandra, zaprzedana ekologii i poślubiona Javi, szarlatanowi szalonemu na punkcie przyrody.

Gregorio czuje się jak Hiob wystawiony na próbę przez Boga, który nie przestaje posyłać mu nieszczęść. Ostatnia próba, to utrata domu i pracy jako dyrektor oddziału banku, pozostawiony na ulicy i zdany na łaskę gościnności swoich dzieci, które nie będą miały innego wyjścia, jak go witać na zmianę.

Co gorsza, musi zmierzyć się z tym etapem bez pomocy swojej żony Marii, za którą bardzo tęskni. Na dobre lub na złe María, która zginęła w wypadku, nadal pojawia się przed nim i nie przestaje cenzurować i korygować wybuchy Gregoria: wszystko, co jest potrzebne, aby utrzymać zmaltretowaną rodzinę razem. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *