Selena, Luis Miguel oraz inne seriale i filmy, które zostaną wydane w streamingu


Propozycje Netflixa na ostatni odcinek roku i początek 2021 roku


W tym roku podróżowaliśmy po Ameryce Łacińskiej przez historie na Netflix’ie, od odważnych barów Buenos Aires na Puerta 7, po Bogotę, aby zobaczyć sztuczki Juanquiniego w Chichipatos, po rytm Cholombiano de Monterrey w Ya no estoy aquí  i zachwycaniem się Street Food: Latinoamérica. I za każdym razem, gdy te historie idą dalej – Kolumbijska seria El Robo de Siglo cieszyła się popularnoscią w krajach takich jak Grecja, Kenia i Rumunia, a meksykańskie Oscuro Deseo dotarło do Brazylii, Francji i Stanów Zjednoczonych czy Polski.

Aby nadal celebrować talenty z Ameryki Łacińskiej, Netflix zaoferuje Ci seriale, filmy i filmy dokumentalne na każdy gust, które będą wydawane od teraz do początku 2021 roku.

Vilas: Serás lo que debas ser o no serás nada (Argentyna)

Argentyński dziennikarz przeprowadza krucjatę, aby zapewnić, że jego rodak Guillermo Vilas, wielka gwiazda tenisa, otrzymała uznanie, na jakie zasługuje. Premiera 27 października.


Vilas: Będziesz tym, czym powinieneś być, albo będziesz niczymNetflix


Carmel: ¿Quién mató a María Marta? (Argentyna)

Serial dokumentalny poświęcony okolicznościom śmierci Maríi Marty Garcíi Belsunce, jednej z najbardziej istotnych i kontrowersyjnych spraw policyjnych w Argentynie. Premiera 5 listopada.


Carmel: Kto zabił Marię Martę?Netflix


El cuaderno de Tomy (Argentyna)

Kiedy María „Marie” Vázquez dowiaduje się, że jest śmiertelnie chora, postanawia zmierzyć się ze smutnym końcem na swój własny sposób: z emocjami i sarkastycznym humorem, który ją charakteryzuje. Dużą część czasu spędza na pisaniu zeszytu dla Tomy’ego, swojego jedynego 4-letniego syna, z myślą, że taki wizerunek matki będzie mu towarzyszył przez całe życie. Premiera 24 listopada.


Notatnik Tomy'ego Netflix


Selena: La serie Parte 1 (Stany Zjednoczone / Meksyk)

Kiedy Selena dorasta i spełnia swoje marzenia, piosenkarka Tex-Mex, ona i jej rodzina muszą podejmować trudne decyzje, aby utrzymać miłość i żyć z muzyki. Premiera 4 grudnia.

Sprawdź także  Czarne charaktery warte pamiętania. Masz swój ulubionym?

Selena: Seria Część 1 NetflixMonarca sezon 2 (Meksyk)

W drugim sezonie Monarca, Sofia Carranza (Fernanda Castillo) przybywa do Meksyku, by pomścić morderstwo swojego ojca Agustina, a głównymi podejrzanymi są jej kuzyni: Ana María, Joaquín i Andrés (Irene Azuela, Juan Manuel Bernal i Osvaldo Benavides), właściciele Monarca. Błędem Sofii jest przybycie w towarzystwie swojego męża Ignacio Urrutia (Alejandro de la Madrid), który był pierwszą miłością Any Marii Carranzy. Premiera w 2021 roku.


Sezon monarchy 2 Netflix


Nailed It! Meksyk Sezon 3 (Meksyk)

Najzabawniejsze błędy w ciastach powracają w nowym sezonie. Omar Chaparro, „Turbo Chef” Anna Ruiz i zaproszeni sędziowie towarzyszą początkującym cukiernikom w konkursie pełnym śmiechu, napięcia i mnóstwa kremu. W każdym odcinku uczestnicy będą musieli zmierzyć się z dwoma wyzwaniami, tak aby pod koniec każdego rozdziału wyłonił się wielki zwycięzca, który wygra 200 tysięcy pesos oraz cenny Nailed it! Meksyk. Premiera 5 stycznia 2021.


Nailed It!  Meksyk sezon 3Netflix


Chichipatos Season 2 (Kolumbia)

Drugi sezon Chichipatos jest kontynuacją historii dokładnie tam, gdzie zakończyła się pierwsza część: Moraleses zostali porwani przez Ñato Ordúza, który postanawia zabrać ich do tej samej kryjówki, w której będzie mieszkał ze swoją rodziną. Podczas gdy Ñato próbuje przekonać Juanquiniego do pracy dla niego, Lucho desperacko próbuje znaleźć rodzinę Morales i połączy siły z kapitanem Gonzálezem, który wraz z Ortízem kontynuuje tropienie zbiegów. Premiera w 2021 roku.


Chichipatos sezon 2 Netflix


Haunted Latinoamérica (Kolumbia i Meksyk)

Latynoamerykańska wersja udanej serii non-fiction Haunted będzie opowiadać o przerażających doświadczeniach tych, którzy byli świadkami nadprzyrodzonych wydarzeń i innych niewytłumaczalnych, mrożących krew w żyłach, osobliwych lub niezwykłych zjawisk, które nadal ich prześladują. Premiera w 2021 roku.


Luis Miguel: Drugi sezon serialu (Meksyk)

Ten sezon zostanie opowiedziany w dwóch ramach czasowych, a fabuła będzie dotyczyła trudności, z którymi zmagał się Luis Miguel w równoważeniu życia rodzinnego i zawodowego. Premiera w 2021 roku.


Luis Miguel: Drugi sezon serialu Netflix


¿Quién mató a Sara?(Meksyk)

W obsadzie której znaleźli się między innymi Manolo Cardona, Claudia Ramírez, Eugenio Siller i Ana Lucía Domínguez. W seriij oprócz konieczności odkrycia tożsamości mordercy, zbudowana jest historia zemsty w najczystszym stylu Agathy Christie. Serial jest dziełem José Ignacio Valenzueli i jest wyreżyserowany przez Davida Ruiza i Bernardo de la Rosę. Premiera w 2021 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź