„Selena: La Serie”: Netflix ujawnia zwiastun i datę premiery


Po miesiącach oczekiwania platforma wreszcie w grudniu zadebiutuje biografia „La Reina del Tex-Mex”


Utwór „Como La Flor”, jeden z najbardziej udanych w wykonaniu Seleny Quintanilla, został zawarty w pierwszej zapowiedź od Netflix. Ujawniono też datę wydania serii opartej na jej biografii. 

Według platformy, „Selena: La Serie” pojawi się 4 grudnia z sześcioma jednogodzinnymi odcinkami w pierwszej części. Jak ujawnił Netflix, serial będzie miał tylko dwie części.

Produkcja, z udziałem Christian Serratos („The Walking Dead” i „Manual de Ned”), opowie historię Seleny Quintanilla, gdy jej marzenia się spełniają oraz o wszystkich łamiących serce decyzje, które ona i jej rodzina musieli podjąć podczas przechodzenia między sukcesem, rodziną i muzyką.


Oficjalny plakat „Selena: La Serie”. UPRAWNIENIA / Netflix

Dramat „Selena: La Serie” bada karierę artystki: od jej początków śpiewania z rodziną na małych imprezach w Corpus Christi, do jej przemiany w jedną z odnoszących największe sukcesy latynoskich artystek wszechczasów, jak również lata wysiłku i poświęcenia, przez które musieli przejść Quintanillas, zanim błyskawiczny wzrost sławy Seleny stał się rzeczywistością. 

Jaime Dávila, prezes i współzałożyciel Campanario Entertainment, powiedział pod koniec ubiegłego roku, że Selena „jest inspirującą postacią, która przeskoczyła pokolenia”, więc postanowili stworzyć biografię z aktorami, którzy połączyliby talent, charyzmę i pasję piosenkarki. 

W obsadzie znajdują się: Ricardo Chavira jako ojciec Seleny; Noemí González, siostra i najlepsza przyjaciółka piosenkarki; Seidy López będzie matką, a Madison Taylor Baez będzie Seleną jako dziecko. 


Christian Serratos gra „Selena Quintanilla / Netflix

Selena Quintanilla była teksańską piosenkarką amerykańską o meksykańskim pochodzeniu, uznawaną za jedną z najważniejszych postaci z gatunku cumbia, tex-mex, ranchera i ballad. Media zaklasyfikowały ją jako „meksykańską Madonnę”, ponieważ miała wielki wpływ nie tylko na muzykę latynoską.  

Quintanilla została zamordowana 31 marca 1995 r. przez prezes swojego fanklubu Yolandę Saldivar. Miała 23 lata.

Sprawdź pierwszą zapowiedź Netflix ujawnioną w 2019 roku na temat „Selena: La Serie”:View this post on Instagram

?

A post shared by Christian Serratos (@christianserratos) on

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *