Poznaj bohaterów nowej adaptacji ‚¿Dónde está Elisa?’/Gdzie jest Elisa?


Telemundo potwierdził w środę bohaterów trzymającego w napięciu dramatu Buscando a Frida


Buscando a Frida to nowoczesna adaptacja chilijskiego dramatu Gdzie jest Elisa? ¿Dónde está Elisa?, ma już bohaterów. Telemundo potwierdził w środę Eduardo SantamarinęXimenę Herrera i Arap Bethke jako część czołowej obsady tej długo oczekiwanej serii.

Aktorom towarzyszyć będzie znakomita obsada, w skład której wejdą Alejandra BarrosRubén ZamoraGrettel Valdez, która debiutuje w Telemundo tą historią, Jorge Luis Moreno i młoda Victoria White, która zagra Fridę.


Eduardo Santamarina
Eduardo Santamarina, TELEMUNDO

Obsadę powieści uzupełniają: Fabiola GuajardoAlberto CasanovaGloria PeraltaGerman BraccoKarla CarrilloAxel ArenasJorge Luis VázquezXimena MartínezMikel MateosIvanna Castro i Valery Sais.

Buscando a Frida przedstawia historię rodziny Pons, której życie nagle się zmienia, gdy ich córka Frida w tajemniczy sposób znika w noc przyjęcia urodzinowego jej ojca.W trakcie śledztwa wyjdą na jaw urazy i rodzinne tajemnice, zmieniając wszystkich w podejrzanych oraz ujawniając obraz rodziny, która jest daleka od doskonałości.

Najnowsza wersja tej historii została, co ciekawe, wyprodukowana przez Telemundo w 2010 roku z Sonyą SmithGabrielem Porras i Catherine Siachoque.

Serial jest produkcją Telemundo Global Studios pod kierownictwem Carlosa Villegasa, Felipe Aguilara i Mauricio Corredora, z produkcją wykonawczą Marcosa Santany, Ximeny Cantuarias i Mónicy Vizzi oraz adaptacją Sandry Velasco.

Premiera ma się odbyć na początku 2021 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *