Poncho Herrera wysyła wiadomość do byłych kolegów RBD o zjednoczeniu


Dulce María i nie będą częścią wirtualnego programu „Ser o parecer”


Nie można mówić o RBD bez , który był jednym z bohaterów telenoweli młodzieżowej i grupy. Wydaje się jednak, że ten projekt jest już częścią przeszłości aktora, bo tym razem nie będzie częścią zjazdu grupy.

Ale to, że nie będziesz uczestniczyć w wydarzeniu, nie oznacza, że ​​nie będziesz wspierać swoich byłych kolegów z drużyny w tym historycznym dniu, który zapowiada się na pełen emocji.

Niezapomniany Miguel Arango z odnoszącej sukcesy telenoweli Rebelde podzielił się w tę niedzielę tweetem, w którym pokazuje całe swoje wsparcie dla Anahí , Maite PerroniChristophera Uckermanna Christiana Cháveza, gdzie zapewnia, że ​​zarówno on, jak i jego rodzina będą 26 grudnia w pierwszym rzędzie przed ekranem, aby ich zobaczyć i wesprzeć.

„Gratulacje, , Maite, Christopher i Christian. Życzę powodzenia w hołdzie„ Ser o parecer”. Cała rodzina będzie w pierwszym rzędzie, aby Was zobaczyć i wspierać” – napisał Herrera.Twórca i producent RBD Pedro Damián , który również nie weźmie udziału w imprezie, dołączył do życzeń Alfonso w tę niedzielę.

„Dołączam do z najlepszymi życzeniami dla Maite, Christophera, i Christiana w hołdzie dla pokolenia, które naznaczyło nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że i emocje wciąż w nas żyją” – napisano na Twitterze renomowanego meksykańskiego producenta.  powstała wraz z telenowelą „”, która rozpoczęła się w 2004 roku i od tego momentu aktorzy i piosenkarze: Anahí, , Christian Chávez, , Dulce María i  zaczęli tworzyć zjawisko przekraczające granice. Dlatego po 12 latach nieobecności postanawiają spotkać się, by zaprezentować wyjątkowe show.

Sprawdź także  Ricky Martin oferuje zajawkę nowego teledysku: Zobacz zdjęcia

Ale Poncho nie będzie jedyną osobą, która nie weźmie udziału w spotkaniu, ponieważ i Dulce María również zapewniła, że ​​nie będzie częścią tego wirtualnego show. Obecnie jest w ciąży i prawdopodobnie jej urodzi się między grudniem a styczniem, więc że nie będzie mogła w nim uczestniczyć.


Anahí, Christian Chávez, Christopher Uckerman, Dulce María, Alfonso Herrera Maite Perroni zjazd - Zdjęcie: Instagram Anahí
Dawny RBD ma 6 milionów obserwujących na Instagramie - Instagramie
Telenowela & bdquo; Rebelde & rdquo;  zaczął nadawać w 2004 roku - Instagram
Były RBD pokazuje swoje ciało na portalach społecznościowych - Instagramie
Dawny RBD był krytykowany w sieciach - Instagramie

„Po 12 latach znowu razem w globalnym wirtualnym związku  #RBDisBack  # SerOParecer2020  Bilety w sprzedaży od 4 października” – napisała Anahí na swoim koncie na Instagramie .

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź