Po Dulce Marii inny członek RBD dołącza do Telemundo!


Meksykańska aktorka i piosenkarka nie jest jedyną byłą członkinią słynnego sekstetu, którą możemy zobaczyć we wspomnianej hiszpańskojęzycznej sieci


Rok 2020 to z pewnością rok RBD. Sekstet odrodził się nie tylko w wyniku wydania całej dyskografii na platformach streamingowych i spodziewanego ponownego spotkania na scenie, ale kilku byłych członków zespołu rozpoczęło ambitne projekty na polu aktorskim.

Mamy Dulce Maríę, która niedawno zadebiutowała na ekranach Telemundo jako część obsady drugiego sezonu z Falsa Identidad. Ale jest także Christian Chávez, który podobnie jak jego koleżanka, wkrótce przejmie ekrany wspomnianej latynoskiej sieci o bardzo specyficznym charakterze.


View this post on Instagram

Welcome matias 😎

A post shared by Christian Chávez (@christianchavezreal) on


Meksykański aktor i piosenkarz niedawno potwierdził na portalach społecznościowych swój udział w nowej telenoweli Telemundo La suerte de Loli, historii, która zaczęła być nagrywana w tym miesiącu w Miami z czołowym występem Silvii Navarro.

Niezapomniany Giovanni z Rebelde zamieścił zdjęcie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, na którym można zobaczyć prezent, który sieć przesłała mu na powitanie.


Christian Chávez
Christian Chávez INSTAGRAM

Telenowela, której premiera odbędzie się w 2021 roku w najlepszym czasie Telemundo, kręci się wokół Loli, odnoszącej sukcesy producentki radiowej, samotnej i wolnej duchem, która żyje bez żadnego głębszego zaangażowania. Nigdy nie znalazła prawdziwej miłości i nie chce być matką.

Jednak po nieoczekiwanej śmierci swojej najlepszej przyjaciółki, życie Loli zmieni się, gdy stanie się prawnym opiekunem dzieci swojej przyjaciółki.

La suerte de Loli  to pierwszy aktorski projekt Telemundo, w którym uczestniczy Christian, ponieważ do tej pory można go było zobaczyć w tej sieci zaledwie kilka lat temu w kulinarnym reality show.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *