Netflix wypuszcza zwiastun „Alguien Tiene Que Morir”


Miniserial z Alejandro Speitzerem, Cecilią Suárez i Isaakiem Hernándezem pojawi się na platformie w październiku


Netflix zaprezentował w środę pierwszy zwiastun miniserialu „Alguien Tiene Que MorirKtoś musi umrzeć” w reżyserii Manolo Caro, w którym występują między innymi Alejandro Speitzer , Cecilia Suárez i Isaac Hernández.

Trwający prawie dwie minuty zwiastun daje nam pierwsze szczegółowe spojrzenie na produkcję, w której „Lázaro” (Izaak) wchodzi do rodziny „ Gabino ” (Alejandro), która jest nieco tajemnicza i konserwatywna . 

Według serwisu streamingowego „Alguien Tiene Que Morir” rozgrywa się w Hiszpanii w latach 50. XX wieku , w tradycyjnym społeczeństwie, w którym „kluczowe znaczenie mają wygląd i więzi rodzinne”. 

Historia zaczyna się, gdy młody człowiek po wezwaniu rodziców musi wrócić do Hiszpanii z Meksyku na spotkanie ze swoją narzeczoną, ale ku zaskoczeniu wszystkich wraca w towarzystwie tajemniczego tancerza baletu „Lázaro”. 

„Alguien Tiene Que Morir” to nowy etap zawodowy i nie mogę tego zrobić w lepszym towarzystwie ”- powiedział Manolo Caro.„Niewyobrażalna obsada z wyjątkową jakością interpretacyjną. Bez wątpienia projekt, który sprawił, że jako twórca rozwinąłem inne aspekty ”.Miniserial będzie miał tylko trzy odcinki i trafi na platformę 16 października . 

W obsadzie są również: Ester Expósito (“Élite”), Carmen Maura (“La Comunidad”, “Volver”), Ernesto Alterio („Orígenes Secretos”, „Narcos: México”), Carlos Cuevas („Merlí”, „45 Revoluciones”). Pilar Castro („Ventajas de Viajar en Tren”, „Es Por Tu Bien”).

Za kulisami gromadzi się wybitna grupa, w której scenografią kierowała Clara Notari (“Relatos salvajes”, “Dolor y Gloria”, “Los Abrazos Rotos”), muzyka Lucas Vidal, zwycięzca nagrody Emmy i dwóch nagród Goya (“Palmeras en la Noche” i “Nadie Quiere la Nieve”) oraz kostiumy autorstwa Paola Torres (“Dolor y Gloria”, “Volver”, “La Mala Educación”)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *