Natasha Klauss z mocnym przesłaniem do Danny Garcíi, i czy potwierdza powrót „Pasión de Gavilanes”?


Czy znowu zdobędą miłość publiczności?


Ponowna emisja „Pasión de GavilanesGorzka zemsta” w Kolumbii okazała się drugim sukcesem telenoweli na małym ekranie. Obsada po raz kolejny zyskała renomę. Natasha Klauss ostrzegła publiczność, aby szukali nowych wiadomości.

 udostępniła na swoim portalu społecznościowym Instagram kulisy sesji fotograficznej, w której wystąpiła ze swoją siostrą „Jimeną Elizondo”. To, co wywołało poruszenie, to nie klip, ale wypowiedź do niego.


Siostry Elizondo, które zagrały w powieści.

W publikacji  „Sara Elizondo” nie odpowiedziała na pytania, które byłyby zadawane na temat Danny Garcíi, która z powodu zazdrości i ego stworzyła w środku złe relacje z innymi członkami obsady, ponieważ jej partner z Mario Cimarro zyskał większą popularność.

Jednak plotki nie powstrzymały towarzyszki „Franco Reyesa” od wspomnienia o siostrze i wyjaśnienia przyczyn jej nieobecności w sesji, którą dzieliła z Paolą Rey.


Siostry „Elizondo” i bracia „Reyes”

Ponieważ wiem, że napiszą i poproszą o moją piękną partnerkę Dannę Garcíę, ale nie mogła być tego dnia na naszej okładce. Jest także jedną z tych sióstr, które są noszone w sercu.

Uwagę wielbicieli fabuły pełnej miłości i zemsty zwróciła nie aluzja do aktorki, ale raczej to, że najstarsza z sióstr ujawniła możliwe spotkanie z bohaterkami powieściMiejmy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy. Dlaczego nie? Wszechświat daje więcej niż możliwe?

To Lorena Meritano jakiś czas temu potwierdziła na swoich portalach społecznościowych drugi sezon, ale utrzymywała, że ​​jeszcze do niej nie dzwonili. Ale, zgodnie z jej wypowiedziami, powieść z udziałem Nataszy jest zaplanowana.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź