Muzyczna telenowela o nazwie Miranda!


Grupa zaoferuje wirtualny show, gdzie zaprezentują swoje najważniejsze hity za pośrednictwem muzycznej telenoweli „Por amar al amor”


Alejandro Sergi i Juliana Gattas, elektro-popowy duet lepiej znany jako Miranda!, przygotowują wirtualny wieczór w sobotę 10 października o 20:30 pod koncepcją „Irrepetible” opracowaną przez Ocesę. Cyfrowe show zaprezentuje najważniejsze hity zespołu za pośrednictwem muzycznej telenoweli „Por amar al amor”.

„Jestem bardzo podekscytowany. Jestem wielkim fanem komedii muzycznej i chociaż nie zamierzamy tego robić, w pewnym sensie ma na to wpływ, ponieważ nasza muzyka jest zawsze bardzo dramatyczna, historie, które opowiadamy są jak ta opera mydlana, czyli gatunek, do którego się zwracamy. teraz. A prawda jest taka, że ​​jestem bardzo zadowolony z tego, co się wydarzy, to bardzo dramatyczna i urojeniowa historia, a w środku są utwory. Zobaczymy, co się okaże, to eksperyment ”- przyznaje Ale Sergi w wywiadzie.

W „Por amar al amor” rozwinie się historia młodej bohaterki, która urodziła się biednie w małym miasteczku i która pewnego dnia została sama i bez pieniędzy. Z mądrością natury, bez związków i przyjaźni; bez środków i broni do walki będzie gotowa zająć miejsce w wielkim mieście.

Ten muzyczny melodramat jest stworzony tylko na tę okazję, ponieważ koncepcja wskazuje, że jest „niepowtarzalny”. „Każda piosenka oznacza moment w fabule, a piosenki niosą ze sobą historię, chociaż są to motywy klasyczne, pierwszą rzeczą, jaką zrobiliśmy przed napisaniem scenariusza, było sporządzenie listy piosenek w takiej kolejności, w jakiej czuliśmy, że tworzy się pewna historia miłosna, namiętna i zakazana. Będziemy odgrywać sceny i każda z nich ma swoją piosenkę. Juliana i ja bierzemy udział, a także pozostali trzej muzycy z Mirandy! Oni też grają, mają małe epizody w telenoweli i towarzyszy nam trzech profesjonalnych aktorów.”

SPECJALNY

Miranda! Prezentuje „Por amar al amor .  Sobota, 10 października o 20:30 na Ticketmaster Live Bilety 180 $, w dniu koncertu 250 pesos.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *