TodosMienten fot. Movistar

Movistar ogłasza „Todos mienten”, nową serię autorstwa Pau Freixasa


, , , , i poprowadzą obsadę


+ kontynuuje swoje silne zaangażowanie w oryginalne serie. Platforma Telefónica ogłosiła w czwartek nowy w reżyserii Pau Freixasa, z udziałem Irene Arcos i Natalii Verbeke. Wyprodukowany we współpracy z Filmaxem Todos mienten to dynamiczny i uzależniający thriller o kontrowersyjnej relacji, która prowadzi do społecznego osądu z nieprzewidywalnymi konsekwencjami.

Główną obsadę uzupełniają , , , , Eva Santolaria, Amaia Salamanca, Jorge Bosch, Lucas Nabor, Carmen Arrufat i Berta Castañé. Zdjęcia do sześciu odcinków rozpoczną się 5 października i zostaną pokazane w 2021 roku.

 (Pulseras rojas, Sé quién eres/Wiem kim jesteś) jest twórcą, reżyserem i scenarzystą tego sześcioodcinkowego thrillera, który opowiada, jak Macarena (), nauczycielka mieszkająca w ekskluzywnej urbanizacji, zostaje wyrzutkiem społecznym po spotkaniu i utrzymywaniu kontaktu z jednym ze swoich uczniów.

Jak sam Freixas mówi ,  to zagadka, tajemnica. Podobnie jak głowy naszych bohaterów, jest zagadką; a kiedy uda nam się ich zrozumieć, zobaczymy, że poza osądami moralnymi, ich lękami i ich iluzje są bardzo podobne do naszych. ” 

Streszczenie „

Spokojne życie mieszkańców nadmorskiej urbanizacji Belmonte radykalnie zmienia się w dniu , w którym w sieciach pojawia się seks wideo Macareny, nauczycielki i Ivána, jednego z jej dorosłych uczniów.

To wydarzenie wstrząsa życiem ich wszystkich, zwłaszcza Macareny, której rodzina i sąsiedzi wyrzekają się siebie, w tym Ana, jej najlepsza przyjaciółka i matka Ivána. Sprawy w mieście komplikują się jeszcze bardziej, gdy na klifie pojawia się martwe ciało jednego z mieszkańców Belmont. Czyje to ciało? Czy ta śmierć ma coś wspólnego z seks-taśmą nauczyciela i ucznia?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź