Movistar ogłasza „Todos mienten”, nową serię autorstwa Pau Freixasa


Irene Arcos, Natalia Verbeke, Miren Ibarguren, Leonardo Sbaraglia, Juan Diego Botto i Ernesto Alterio poprowadzą obsadę


Movistar + kontynuuje swoje silne zaangażowanie w oryginalne serie. Platforma Telefónica ogłosiła w czwartek nowy serial w reżyserii Pau Freixasa, z udziałem Irene Arcos i Natalii Verbeke. Wyprodukowany we współpracy z Filmaxem Todos mienten to dynamiczny i uzależniający thriller o kontrowersyjnej relacji, która prowadzi do społecznego osądu z nieprzewidywalnymi konsekwencjami.

Główną obsadę uzupełniają Miren Ibarguren, Leonardo Sbaraglia, Juan Diego Botto, Ernesto Alterio, Eva Santolaria, Amaia Salamanca, Jorge Bosch, Lucas Nabor, Carmen Arrufat i Berta Castañé. Zdjęcia do sześciu odcinków rozpoczną się 5 października i zostaną pokazane w 2021 roku.

Pau Freixas (Pulseras rojas, Sé quién eres/Wiem kim jesteś) jest twórcą, reżyserem i scenarzystą tego sześcioodcinkowego thrillera, który opowiada, jak Macarena (Irene Arcos), nauczycielka mieszkająca w ekskluzywnej urbanizacji, zostaje wyrzutkiem społecznym po spotkaniu i utrzymywaniu kontaktu z jednym ze swoich uczniów.

Jak sam Freixas mówi , Todos mienten to zagadka, tajemnica. Podobnie jak głowy naszych bohaterów, serial jest zagadką; a kiedy uda nam się ich zrozumieć, zobaczymy, że poza osądami moralnymi, ich lękami i ich iluzje są bardzo podobne do naszych. ” 

Streszczenie „Todos mienten

Spokojne życie mieszkańców nadmorskiej urbanizacji Belmonte radykalnie zmienia się w dniu , w którym w sieciach pojawia się seks wideo Macareny, nauczycielki i Ivána, jednego z jej dorosłych uczniów.

To wydarzenie wstrząsa życiem ich wszystkich, zwłaszcza Macareny, której rodzina i sąsiedzi wyrzekają się siebie, w tym Ana, jej najlepsza przyjaciółka i matka Ivána. Sprawy w mieście komplikują się jeszcze bardziej, gdy na klifie pojawia się martwe ciało jednego z mieszkańców Belmont. Czyje to ciało? Czy ta śmierć ma coś wspólnego z seks-taśmą nauczyciela i ucznia?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *