La suerte de Loli: obejrzyj pierwszą zapowiedź nowej telenoweli Silvii Navarro


Meksykańska aktorka zadebiutuje na ekranach hiszpańskiej sieci na początku przyszłego roku jako bohaterka tej romantycznej komedii, która jest już nagrywana w Miami


Ubrana w spektakularną czerwonej sukni, Silvia Navarro uczestniczyła wczoraj, w towarzystwie swojego nowego partnera w serii, meksykańskiego aktora Osvaldo Benavides, w ceremonii Billboard Latin Music Awards do prezentacji La suerte de Loli, nowej telenoweli Telemundo. Jest to długo wyczekiwany debiut aktorki w tej sieci.

„Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa, że mogę nie tylko być w Telemundo, ale także mieć przywilej dobrej zabawy, komedii; ale także dzielić się ekranem z Gaby Espino, która jest boginią, z Jackiem Bracamontesem, Osvaldo Benavides, jest też Rosa María Bianchi… Mamy obsadę, która nie tylko otwiera oczy dziewczynom i chłopcom, ale mam też wspaniałych towarzyszy, doskonałych aktorów, bardzo wysoki poziom produkcji, więc myślę, że jest wszystko co potrzebne po to, by przynieść La suerte de Loli w waszych domach ”- powiedziała aktorka podczas jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku.


Silvia Navarro
Silvia Navarro i Osvaldo Benavides ALBERTO TAMARGO / TELEMUNDO /

Podczas ceremonii Telemundo wyemitowało wyłącznie pierwszą zapowiedź tej długo oczekiwanej fikcji, która będzie miała swoją premierę na początku przyszłego roku w najlepszym czasie antenowym.W nim możemy po raz pierwszy zobaczyć Silvię w akcji w skórze Loli, jako zapowiedź tego, czym będzie ta historia, w której udział wezmą również między innymi Joaquín FerreiraMariana SeoaneRodrigo Vidal i Christian Chávez .

W La suerte de Loli Navarro wciela się w Loli Aguilar, niezależną kobietę sukcesu, która pracuje jako producent wykonawczy w Global Radio Group, stacji radiowej numer jeden na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Wraz z rozwojem kariery Loli jej życie miłosne schodzi na dalszy plan, ponieważ cieszy się wolnością i życiem bez kompromisów.

Jednak jej życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy Mariana (Bracamontes), jej najlepsza przyjaciółka, umiera i zostawia wszystko Loli, w tym jej dwoje dzieci.

Wiadomość zaskakuje wszystkich, a zwłaszcza Loli, która uważa, że ​​jest najmniej odpowiednią osobą do tego zadania.

Loli będzie musiała zmierzyć się ze swoją nową rzeczywistością i nagle okaże się, że praca to nie wszystko w życiu, i odkryje, że prawdziwym sensem sukcesu jest rodzina i miłość.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *