La Ruta del Bakalao będzie miała własna serię


Ścieżka muzyki elektronicznej dociera do małego ekranu


La Ruta del Bakalao (o Ruta Destroy)  to jeden z najbardziej znanych ruchów w historii Hiszpanii. Tysiące młodych ludzi włóczyło się po okolicznych klubach w poszukiwaniu dobrej zabawy, adrenaliny, a przede wszystkim muzyki elektronicznej. Wygląda na to, że ta legendarna trasa dotrze teraz do małego ekranu.

Według Wololo Sound, Atresplayer Premium będzie platformą, którą uruchomi La Ruta, produkcji Caballo Films i Eduardo Villanueva. Jej reżyserem będzie Borja Soler.

Serial opowie historię grupy młodych ludzi, wśród których jeden z nich jest prawdziwym fanem muzyki elektronicznej. Jego marzeniem jest zostać uznanym DJ-em. Historia, z którą wielu widzów się utożsami, bo było to jedno z najbardziej rewolucyjnych zjawisk tego stylu muzycznego.

Co zobaczymy w tej produkcji będzie to mieszanka gatunków, wśród których znajdują się dramat, komedia i thriller. Oznacza to, że nie wszystko będzie pełne śmiechu i zabawy, bo znajdziemy też chwile łez i strachu czy napięcia.

Będzie to niewątpliwie podróż w przeszłość tysięcy ludzi, którzy cieszyli się tym ruchem, który osiągnął swój rozkwit na początku lat 90. Choć posłuży także jako inspiracja i wiedza dla młodszych pokoleń, które nawet nie dotknęły historii tej epoki. W rzeczywistości możesz teraz zagłębić się w historię dzięki podcastowi Valencia Destroy, dostępnemu na Podium. Projekt, który obudzi wszystkie nasze zmysły poprzez słuch.

W tej chwili nie jest znana data premiery serii, więc będziemy musieli poczekać na potwierdzenie ze strony platformy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *