La Casa de Papel: 5 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o inspektor Raquel Murillo


Hiszpańska aktorka Itziar Ituño ma wiele wspólnego z postacią, którą gra w popularnym serialu Netflix. Dowiedz się, co takiego!


Hiszpańska aktorka Itziar Ituño , która gra inspektor Raquel Murillo w La Casa de Papel, ma wiele wspólnego ze swoją postacią .

Murillo z trudnego inspektora policji staje się zastępcą dowódcy w bandzie złodziei prowadzonej przez El Professora, z którym ma gorący romans, a także stała się jedną z najbardziej ukochanych postaci fanów popularnej serii. 

Oto kilka faktów, których być może nie wiedziałeś o życiu hiszpańskiej aktorki:

1) Miał bardzo ciężkie dzieciństwo

Ituño urodził się w 1974 roku i ma 46 lat, tyle samo co inspektor Murillo. Miała bardzo skomplikowane dzieciństwo w wyniku utraty rodziców w młodym wieku. Chociaż uwielbiała aktorstwo i uczęszczała na zajęcia, odkąd była mała, swoją pierwszą rolę dostała dopiero w wieku 21 lat w krótkim filmie „Sex Machine”.

2) Jest piosenkarką i ma własny zespół rockowy

Muzyczna kariera Ituño zyskała międzynarodowe uznanie dzięki jej zespołowi rockowemu Ingot. Współpracowała z różnymi artystami z Kraju Basków, promując zwłaszcza różne tematy związane z feminizmem.


Jest także członkiem dwóch innych zespołów, Dangslike i EZ3 , które nie zyskały tak dużego uznania jak Ingot. 3) Grała już w kontrowersyjnych gliniarzy

Ituño zagrała policjantkę Nekane Beitia w telenoweli „Geonkale” . W serii zagrała funkcjonariuszkę, która pomagała kobietom, ofiarom przemocy domowej. Kiedy przyjęła rolę inspektora Murillo, było to swego rodzaju ulepszenie w stosunku do jej poprzedniej roli. 

4) Jej życie miłosne

Ituño bardzo chroni Swoją prywatność i życie osobiste. Krążą pogłoski, że jest żoną mężczyzny imieniem Juan Fernández , o którym wiele szczegółów nie jest znanych. Aktorka jest bardzo powściągliwa i nie udostępnia zdjęć swojej rodziny na portalach społecznościowych. Wiadomo jednak, że nie ma ona dzieci, tak jak inspektor Murillo 

5) Miała koronawirusa

Hiszpania była jednym z krajów najbardziej dotkniętych pandemią koronawirusa, zwłaszcza podczas pierwszej epidemii w marcu 2020 r. Ituño była jedną z gwiazd w tym europejskim kraju, które zachorowały na tę chorobę. Natychmiast wykorzystała swoje sieci społecznościowe, aby ostrzec swoich fanów, aby byli ostrożni.

„Mam objawy od piątkowego popołudnia, a dziś potwierdzili, że mam koronawirusa. Nie lekceważcie tego, w grę wchodzi życie i nie wiemy, jak daleko to zajdzie” – napisała aktorka na portalach społecznościowych.

Ituño zaraziła się chorobą na kilka dni przed premierą czwartego sezonu „La Casa de Papel” , co zaniepokoiło fanów serialu Netflix . Jednak aktorka pokonała chorobę bez problemów i nie było następstw.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *