Kuno Becker o krok od powrotu do telenoweli w roli głównej


Aktor Kuno Becker rozmawia z producentem Televisy


Aktor Kuno Becker, mający lat 42, byłby o krok od powrotu do telenoweli i to przez wielkie drzwi. Przystojniak mógłby zagrać w nowym dramacie, jakim może być historia  ¿Qué le pasa a mi familia? od Juana Osorio.

Chociaż aktor nie chciał nic mówić o tym, do jakiej postaci i w jakim projekcie dołączyłby w Televisie to od kilku tygodni krąży informacja, że aktor grający w Primer amor i Soñadoras  ​​może być partnerem Ariadne Díaz po tym jak José Ron odmówił.

„Niedługo wrócę (do telenoweli), teraz tak. Nie mogę wiele powiedzieć, dopóki szef tego nie potwierdzi. Skarcą mnie, jeśli coś powiem, idę za liderem projektu ”- powiedział aktor filmowy,.

Zapytany, jaką postać by stworzył, ograniczył się tylko do stwierdzenia, że ​​wkrótce będzie więcej informacji. Ostatnim występem Kuno Beckera w telenoweli był Hasta el fin del mundo gdzie miał specjalny udział.

„Wygląda na to, że teraz, mam zamiar pracować nad telenowelą. Jestem bardzo zadowolony ”- skomentował.¿Qué le pasa a mi familia? Jest to historia, która wstępnie trafiłaby na ekran Las Estrellas w lutym.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *