Karol Sevilla opuszcza nową telenowelę Juana Osorio,a zastępuje ją córka Danieli Castro


Ten sam producent zapewnił, że jego współpraca z piosenkarką i aktorką nie zakończyła się w najlepszy sposób


Producent Juan Osorio  jest w trakcie ostatnich przygotowań do swojej nowej telenoweli: ¿Qué le pasa a mi familia?. W obsadzie są Ariadna Diaz, Diana Bracho, René Casados, César Évora, Wendy de los Cobos Emilio Osorio Gloria Aura, Julian Gil, Julio Bracho i Rafael Inclan.

I choć początkowo zapewniono, że wokalistka  Karol Sevilla  będzie częścią obsady, aktorka również opuściła projekt, sam Osorio potwierdził to w programie radiowym Todo para la mujer


View this post on Instagram

🤠

A post shared by KAROL SEVILLA (@karolsevillaofc) on


Karol Sevilla nie jedzie z nami i niestety nie było to przyjemne rozwiązanie tego tematu, który z nią miałem. Byłem bardzo entuzjastycznie nastawiony i w zeszłym tygodniu wysłała mi emisariusza z informacją, że odchodzi z projektu, co bardzo mi się nie podobało, ale wolę, żeby było to teraz a nie później ”- powiedział producent. 

Co do powodów odejścia Karol, powiedział: „Musi mieć wiele zobowiązań, jest też bardzo trudno, kiedy ma się karierę wokalną, a w telenoweli wiemy, że nie ma bohaterów, jest grupa aktorów, którzy muszą uczestniczyć w treści.”.


View this post on Instagram

Tirando flow!

A post shared by KAROL SEVILLA (@karolsevillaofc) on


Osorio zapewnił, że już wie, kto zastąpi Karol,  jest to najstarsza córka Danieli Castro , „Jestem zafascynowany, to pracowita dziewczyna i z trenerem takim jak jej mama, wspaniale jest mieć ją w obsadzie. Wygrałem tym”.

Daniela Ordaz Castro  ma 17 lat, a karierę aktorską rozpoczęła jako dziecko i brała udział w różnych produkcjach z matką.Nagrania telenoweli rozpoczną się 9 listopada, a transmisja przewidziana jest na 15 lutego 2021 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *