„Jesteśmy i zawsze będziemy rodziną”: spotkanie gwiazd Televisy


Firma niedawno zorganizowała wirtualne spotkanie z udziałem gwiazd, które nadal dumnie noszą koszulkę meksykańskiego giganta


Pomimo zmian, jakie przeszedł meksykański gigant w ostatnich latach, Televisa nadal jest domem dla niezliczonych aktorów i aktorek, którzy nadal należą do szeregów tego, co wielu nazywa Latin Hollywood.

Firma niedawno zorganizowała wirtualne spotkanie, na którym obecne były gwiazdy nadal noszące firmową koszulę.

Wśród męskich gwiazd telenowel, którzy zgromadzili się na tym wydarzeniu, byli Julián GilDavid ZepedaJuan Diego CovarrubiasGabriel SotoJuan SolerVíctor GonzálezDanilo CarreraCarlos Ferro, César Évora i  Alejandro Camacho .


Televisa
Televisa Stars TELEVISA

„Potrzebowaliśmy spotkania. Bo to rodzina Televisy i przyjaciele od tylu lat” – napisał na Twitterze bohater melodramatu Imperio de mentiras (Univision).

Jeśli chodzi o aktorki, w spotkaniu udział wzięły znane bohaterki telenowel, wśród nich: Michelle RenaudAngelique BoyerRenata Notni i Livia Brito .

„Co za dobry telefon i co za dobra wideokonferencja, ale przede wszystkim jakie anegdoty między przyjaciółmi Televisy. Jesteśmy i zawsze jesteśmy rodziną” – napisała kubańska aktorka w sieciach społecznościowych, która zagrała w udanych melodramatach, takich jak Médicos i La piloto


Danilo Carrera y Michelle Renaud, estrellas Televisa
Danilo Carrera i Michelle Renaud, grają w Televisie

Dziewczyna Gabriela, Irina Baeva, była również widziana na spotkaniu, potwierdzając jej lojalność wobec Televisy; a także Altair JaraboVanessa Guzmán i Susana González .

„Jakie to niesamowite móc żyć i rozmawiać z całą rodziną Televisy. Tak wielu przyjaciół, tyle wspomnień, tyle anegdot. Jesteśmy i zawsze będziemy rodziną i nic tego nie zmieni” – napisała rosyjska aktorka na Instagramie, która studiuje w Nowym Yorku.


Udostępnij
Sprawdź także  Eleazar Gómez wznawia karierę artystyczną z dala od aktorstwa.Co teraz robi?

Zostaw odpowiedź