„Jak fajnie!”: Danna García honoruje Meksyk tymi spektakularnymi zdjęciami i wywołuje poruszenie


Aktorka wygląda piękniej niż kiedykolwiek


Danna García zyskała sławę w 2003 roku dzięki swojej ważnej roli „Pasión de Gavilanes – Gorzka zemsta”, telenoweli, w której wystąpiła u boku swoich koleżanek: Natashy Klauss i Paoli Rey.

Następnie pochodząca z Kolumbii aktorka wystąpiła w innych produkcjach, takich jak „Bella Calamidades – Odmienić los”, i osiadła na kilka lat za granicą.


Danna w „Qué bonito amor”

Aktorka przeniosła się do Meksyku, kraju, gdzie nie tylko pracuje, ale przez większość roku mieszka z mężem i małym synkiem.  

Na przykład diva zagrała w „Qué bonito amor”, adaptacji „La Hija del Mariachi”, która miała miejsce w Meksyku.


Danna na swoim ostatnim zdjęciu

Od tego czasu Danna na różne sposoby pokazuje, jak bardzo podziwia kulturę meksykańskiego ludu, ponieważ odważyła się nawet śpiewać rancheras, pokazując swój doskonały głos.

Podobnie słynna 42-latka nie zawahała się wcielić w mariachi na sesji zdjęciowej. Dlatego niedawno przesłała dwa bardzo piękne portrety w tym stroju.


Danna

W ciągu kilku godzin niezapomniana „Norma Elizondo” otrzymała w ponad 92 tysiące „polubień” i podzieliła swoich fanów; ponieważ niektórzy pokochali ten hołd dla jej drugiego domu, inni zarzucają jej, że opuściła swoje miejsce pochodzenia.

„Ta kurtka bardzo ci pasuje”, „jak fajnie!”, „Czy zapomniał o swojej małej krainie?” to niektóre z komentarzy, które artystka otrzymała w tej publikacji. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *