J Balvin prosi o zdrowie psychiczne


Nie wszystko jest kolorowe


Minęło trochę czasu, odkąd J Balvin przyznał się, że cierpiał na problemy psychiczne. Nie miał skrupułów przyznać, że depresja i lęk były częścią jego życia oraz walczył z tym. I wydaje się, że jeszcze nie wygrał z chorobą.

W ten weekend podzielił swoją ciemniejszą stronę, coś, co kłóci się z optymizmem, który zawsze prezentuje otoczony tak dużą ilością kolorów. Ale ponieważ on sam był odpowiedzialny za transmisję, sprawy nie zawsze są takie, jak się wydają. „Chociaż wygląda na kolorowego, w środku często jest ciemno, proszę o zdrowie psychiczne wszystkich, którzy tego potrzebują ” – napisał w mediach społecznościowych.

Wygląda na to, że ponownie doszło do nawrotu choroby i dlatego nie waha się prosić o zdrowie. Biorąc pod uwagę twoją katolicką spowiedź, poprosił Boga o niewielką pomoc, aby przejść przez te złe chwile.

„Lęk i depresja to rzeczywistość, nie bój się tego zaakceptować i poszukaj profesjonalnej pomocy, wiem, jakie to uczucie, doświadczam tego i rozumiem tych, którzy na to cierpią ” – dodał, dając do zrozumienia, że ​​przez to przechodzi i współczuje tym, którzy czują to samo.Odwaga, by kontynuować

Po opublikowaniu zdjęcia, na którym mogliśmy go zobaczyć przygnębionego, chciał podzielić się kolejnym, aby pokazać, że nie zamierza się poddawać i że choroba nie zakończy jego planów. „W Los Angeles kontynuujemy !! Pa Lante !! ”, napisał obok zdjęcia, na którym widzieliśmy go już stojącego.I oczywiście będzie wiele wspólnego z całą miłością, którą otrzymał w ramach wsparcia, począwszy od Valentiny Ferrer . „Kocham Cię ❤️ ✨??”.

Mau i Ricky : ❤️

Leslie Grace : ??????✨ światło dla Ciebie i całej kombinacji. Poczuj to

Sprawdź także  Carlos Vives otrzyma nagrodę Hall of Fame Award na 2020 Billboard Latin Music Awards

Brytiago : ????

Jesse (Jesse & Joy) : Piękne ?

Lalo Ebratt : FL?Www

Udostępnij

Zostaw odpowiedź