Herederos por accidente

„Herederos por accidente” powracają na ekrany


Drugi sezon serialu, w którym uczestniczą Consuelo Duval i Maite Perroni, ma dziś premierę w Claro Video


Drugi sezon serialu „Herederos por accidente” nadchodzi, a w nim będzie kontynuowana walka o dziedzictwo i ambicje obu rodzin, zarówno hiszpańskich, jak i meksykańskich, więc sekrety będą nadal wychodzić na jaw w bardzo zabawny sposób.

Obsada składa się z Consuelo Duval , Maite Perroni , Sary Montalvo, Camili Valero i Estefaní de los Santos, które z radością powracają z drugą częścią opowieści pełnej śmiechu, tajemnic i wielu niespodzianek.

Consuelo opowiada o doświadczeniu dawania życia Silvii i typie związku, który powstał podczas nagrywania „Zakochałam się głęboko w Hiszpanii i zostałam tam przez COVID. Silvia jest postacią, która stawia mi wiele wyzwań, by żyć ze wszystkimi rano, po południu i wieczorem ”- powiedziała.Maite , która gra Lu , dodała: „Zamierzamy podzielić się z publicznością tym, co te rodziny mają do powiedzenia, czym żyją i jak to przeżywają, zwłaszcza przez wielkie wydarzenia, jakim są narodziny pięknej istoty. Mamy wiele potrzeb, ambicji związanych z pieniędzmi, łączy nas wiele i mam nadzieję, że drugi sezon Wam się spodoba ”.

Jeśli chodzi o różne przemyślenia Meksykanów i Hiszpanów, to, co myśleli o sobie przed i po nakręceniu serialu wyprodukowanego przez Claro Video, zgadzają się, że ostatecznie udało im się stworzyć dobry zespół.

„Hiszpanie byli dla mnie nauczycielami życia, nie owijają w bawełnę, są bardzo bezpośredni i mówię:„ Czy nie mogą być trochę hipokrytami? ”- powiedziała ze śmiechem.


https://www.instagram.com/p/B-TCTqlpcyd/?utm_source=ig_embed

„My Meksykanie jesteśmy apapachones, jeśli coś nam się nie podoba, to mówimy, że to miłe i to wszystko; Muszę się nauczyć, że są inne kultury, jedzenie, inne sposoby myślenia, działania, wreszcie to ta miłość do sztuki nas łączy.. ”- podkreśliła.Drugi sezon składa się z 13 odcinków i ma właśnie premierę w Claro Video w Ameryce Łacińskiej . Obsadę uzupełniają między innymi Michel Duval, Mara López, Meteora Fontana, Norma Angélica, Cuca Escribano, Álvaro Fontalba, Jorge Caballero.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *