HBO pokazuje nową zapowiedź „30 monedas” i zapowiada premierę


Wszystko to po światowej premierze na specjalnym pokazie pozakonkursowy na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji


Po światowej premierze jako specjalny pokaz pozakonkursowy na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji i kolejnej premierze w Hiszpanii na Festiwalu Filmowym w Sitges 11 października, HBO Hiszpania ogłosiło w ten czwartek, że 30 monedas/ 30 srebrników – dotrze na platformę w listopadzie.

W tej nowej serii uznany reżyser Álex de la Iglesia zanurza widza w świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i nikomu nie można ufać. Bohater historii, ojciec Vergara, jest egzorcystą, bokserem i byłym skazańcem zesłanym przez Watykan do parafii w odległym mieście w Hiszpanii.

Kiedy Vergara jest związana z serią zjawisk paranormalnych, które miały miejsce w mieście, Paco, naiwny burmistrz i niespokojna weterynarz Elena, próbują odkryć sekrety ich przeszłości i znaczenie starożytnej monety, którą Vergara ukrywa. Stopniowo to niezwykłe trio bohaterów zanurzy się w globalnym spisku: walce o kontrolę nad trzydziestoma monetami, za które apostoł Judasz Iskariota zdradził Jezusa z Nazaretu.30 monedas/ 30 srebrników wyreżyserował Álex de la Iglesia, a współautorem scenariusza są Álex de la Iglesia i Jorge Guerricaechevarría, w skład serii wchodzi wybitna obsada: Eduard FernándezMiguel Ángel SilvestreMegan Montaner, Macarena Gómez, Pepón Nieto, Manolo Solo czy Carmen Machi. Serial jest produkcją Pokeepsie Films dla HBO Europe, z udziałem HBO Latin America.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *