Farruko wydaje remiks utworu „La Tóxica” z Jayem Wheelerem, Myke Towers i Sech


Nowa piosenka jest dostępna na wszystkich platformach muzycznych


Portorykański artysta Farruko wydał „remiks” swojego przeboju „La Tóxica” z Jayem Wheelerem, Myke Towers, Sech i Tempo, zgodnie z oświadczeniem wydanym w niedzielę.

Z wypowiedzi wynika, że Portorykańczyk postanowił w tej inicjatywie połączyć swój talent z niektórymi z najpopularniejszych głosów reggaetonu nowej generacji.

Nowy „remiks” jest już dostępny na wszystkich platformach muzycznych.

Oryginalna wersja „La Tóxica” stała się hitem w dyskografii Farruko, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych utworów tego roku, który zdobył ponad 81 milionów wyświetleń teledysku i zdominował platformy z ponad 94 milionami pobrań łącznie na całym świecie.

„La Tóxica” znalazła się również w pierwszej piętnastce listy „Top 50” Spotify w 17 krajach i znalazła się w pierwszej dwudziestce listy „Global Top 50”.

Podobnie znalazła się na listach przebojów Billboard „Hot Latin Songs” i „Latin Digital Song Sales”.


https://www.instagram.com/p/CGoRKbwFRA5/

Niedawno Farruko wziął udział w ceremonii rozdania nagród Billboard Latin Music Awards 2020, podczas której artysta nie tylko zdobył nagrodę „Latin Pop Song of the Year” za „Calmę”, ale także miał dwie prezentacje.

Farruko towarzyszył piosenkarzowi Luisowi Fonsi, prezentując ich udaną współpracę „Perfecta”, aby później powrócić na scenę, gdzie zaskoczył wszystkich, śpiewając po raz pierwszy swoje ostatnie wydawnictwo na żywo „La Tóxica Remix” wraz z Jayem Wheelerem, Myke Towers, Sech i Tempo.

Artystom towarzyszył wspaniały pokaz świateł i tancerzy.Sukcesy Farruko podczas ceremonii wręczenia nagród nadal dowodzą wielkiego mistrzostwa jego muzyki na arenie międzynarodowej i ciągłego poszerzania muzycznego zasięgu, podkreśla oświadczenie.

„La Tóxica Remix” jest już dostępny na wszystkich cyfrowych platformach muzycznych.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *