Dowiedz się, co stało się z aktorką grającą „Sabrinę Guzmán” w serii „Rebelde”


Telenowela wyemitowała swój ostatni odcinek 14 lat temu


Ponad trzy dekady temu Rebelde miało swoją premierę w meksykańskiej telewizji. Telenowela ta zdołała podbić całe pokolenie młodych ludzi na świecie dzięki ekscytującym fabułom z udziałem Anahi, Alfonso Herrery, Maite Perroni, Dulce Maríi, Christiana Cháveza i Christophera Uckermanna.

Produkcja Pedro Damiána stała się prawdziwym fenomenem telewizyjnym, który nadal mocno znajduje się w pamięci młodych ludzi, którzy obserwowali sekstet bohaterów i ponad 20 młodych aktorów, wspierających ich w tej podróży do RBD.Jedną z ważnych ról dla historii oraz związku Mii i Miguela odegrała Claudia Schmidt.


Buntownik


W telewizyjnym dramacie Schmidt wcieliła się w „Sabrinę Guzmán”. Jest to młoda kobieta, która choć nie figurowała na liście uczniów ekskluzywnej szkoły, w której toczy się większość fabuły, poznaje bohaterów poprzez swojego ojca. Ten jest szefem z wytwórni płytowej, która chciała stworzyć grupę muzyczną, która narodziła się w historii.


Buntownik


Jak pamiętamy, „ Sabrina” była szaleńczo zakochana w „Miguelu” , granym przez Herrerę, i dlatego udaje jej się spowodować wiele problemów w jego relacji z „Míą”, graną przez Anahí, chcąc podbić jego serce.


Buntownik


Jednakże, ponieważ ta telenowela się skończyła, 14 lat minęło, to niewiele wiadomo na temat aktorki, która zdołała wzbudzić niechęć w publiczności tą rolą w remake’u z Rebelde Way. Oto, co się z nią stało i jak wygląda obecnie.


Buntownik


TAK ŻYJE DZIŚ CLAUDIA SCHMIDT, WIECZNA „SABRINA” Z REBELDE

Claudia Schmidt przyszła na świat 27 maja 1983 r. w Tijuanie w Kalifornii Dolnej (Baja California) i chociaż znana jest z roli w Rebelde, gwiazda budowała karierę już przed udziałem w odnoszącym sukcesy dramacie młodzieżowym.Według strony internetowej agencji talentów The Agency, młoda kobieta zadebiutowała w telewizji jako mała pięciolatka w 1988 roku w programach telewizyjnych Hansel y Gretel i El Mago de Oz.Jednak z karierą na małym ekranie wróciła dopiero w 2003 roku, kiedy dostała rolę w telenoweli Telemundo Alma Herida, produkcji z Itatí Cantoral, Gabrielem Porrasem, Rebeccą Jones i Alejandro Camacho.Po tym projekcie ogromna szansa nadarzyła się w życiu ówczesnej 22-letniej dziewczyny kiedy zdobyła rolę „ Sabriny” w telenoweli Rebelde , która, podobnie jak reszcie kolegów z obsady, przyniosła jej sławęI chociaż nie powtórzyła tego samego sukcesu, nadal prezentowała swój talent aktorski w innych produkcjach telewizyjnych, takich jak Ricas y famosas (2006), 13 miedos (2007), Entre líneas (2009), El Pantera (2009) y La Célula (2012).Oczywiście 37-letnia artystka, która uczyła się sztuki aktorskiej w Escuela de Artes Escénicas CasAzul, nie występowała wyłącznie na małym ekranie, ale także rozwinęła skrzydła jako artystka w kinie, pracując przy takich filmach jak Luciana (2006), Rudo y Cursi (2007), Oscura Seducción(2009), El Juicio de Leona Vicario(2011), ¿Qué le dijiste a Dios? (2012) i No sé si cortarme las venas o dejármelas largas(2013.Podobnie Claudia, która studiowała nauki o komunikacji na Universidad Iberoamericana, świeciła na scenie inscenizacjami w rolach w Lo Cortés no quita lo… Malinche,  Perras de Guillermo Ríos y El Juicio de Leona Vicario de María Inés PintadoWedług Las Estrellas, obecnie aktorka, która przeszła niezliczone badania, aby wzmocnić jej histrioniczną jakość, czeka na premierę Nuevo Orden, trzymającego w napięciu filmu, w którym pracowała pod kierunkiem Michela Franco. Reżyser ten niedawno podniósł miano kina z Meksyku zdobywając Srebrnego Lwa na Festiwalu Filmowym w Wenecji, drugą najważniejszą nagrodę.Z drugiej strony, jeśli chodzi o jej życie osobiste, media podkreślają, że Claudia jest szczęśliwa z mężem, Erikiem Sigala, z którym, choć nie ma dzieci, jest w związku od ponad dziesięciu lat.Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *