David Bisbal i Rosanna Zanetti zostali po raz drugi rodzicami


Córeczka jest już na świecie


David Bisbal wraz z Rosanną oczekiwał na przyjście na świat córeczki. Artysta z Almerii ogłosił swoje „ powitanie na świecie Bianci Bisbal Zanetti ”.

Znamy już imię jego drugiej córki, a pierwszą, którą ma z żoną, z którą ma już syna Matteo. Chłopiec jest pierwszym dzieckiem pary, które musi być bardzo zadowolone z przybycia swojej młodszej siostry. Najstarsza córka piosenkarza już wie, jak to jest mieć dużą, patchworkową rodzinę z dwoma braćmi, od strony ojca i też matki.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani naszą małą dziewczynką. Zarówno Rosanna, jak i nasza mała Bianca mają się świetnie! Dziękuję wszystkim za miłość! Kochamy was”- napisał Bisbal wraz z drugim zdjęciem, na którym pojawiła się nie tylko jego żona i córeczka, ale też możemy go zobaczyć w ubraniu wymaganym do wejścia na salę, w tym w masce.Pierwsze gratulacje

Chociaż wiadomości przyszły w nocy, nie brakowało pierwszych komentarzy i gratulacji od godzin rannych lub nocnych, w zależności od tego, jak na to spojrzeć. Z pewnością będzie ich więcej.Agoney : Wielkie gratulacje !! ???

Paulina Rubio : # Gratulacje #losqueremos

Miriam Rodríguez : Gratulacje dla rodziców❤️?? za radość !!!!!!!!

Pau Gasol : Wielkie gratulacje dla obu moich przyjaciół! ❤️❤️ Najlepsze w życiu.

Rosana : Gratulacje dla całej rodziny nieba !!! ???

Alfred : Gratulacje, @davidbisbal i @rosannazanetti. Kocham Cię. Teraz ciesz się Biancą. Wielki pocałunek dla wszystkich. ?

Manolo Caro : Gratulacje, mój drogi @davidbisbal, wyślij wielkiego buziaka do @rosannazanetti, a jeszcze jednego do rodziny!

Águeda López : ❤️❤️❤️❤️❤️ gratulacje rodzinie !!!!!

Mon Laforte : Gratulacje !!! ❤️

María Casado : Gratulacje rodzinie ❤️

Sprawdź także  Blas Canto pojedzie na Eurowizję 2021 z czymś zupełnie nowym

Carlos Rivera : Błogosławiony bracie !! Cała moja miłość!!!

Bárbara Goenaga : Gratulacje, piękna para !!!! ????

Gisela : Gratulacje rodzinie !!! ❤️❤️

Noe Galera : Gratulacje, rodzina! ?


Rodzina się powiększa

Teraz jest ich piątka, jak powiedział Bisbal, ogłaszając ciążę. Bianca przybyła, aby uzupełnić rodzinę, która jest żywym obrazem szczęścia. „Jestem zakochany w mojej rodzinie i bardzo się cieszymy, że nadal się rozwija. Cztery miesiące temu otrzymaliśmy najlepsze wiadomości, maleństwo w drodze. Wkrótce będziemy mieć razem pięć lat” – powiedział wtedy.

Wygląda na to, że dziewczynka dotarła bezpiecznie i zarówno ona, jak i jej matka są w dobrym zdrowiu, jak sam relacjonował. W miarę upływu godzin po porodzie gratulacje rosły.

Antonio Contador : Gratulacje dla pary! ❤️Zdrowie i miłość.

Rozalén : Ahhhhh !!!! Gratulujemy pięknej rodzinie !!!!! ❤️❤️❤️

Antonio Banderas : Witaj Bianca. Gratulacje rodzina !!!

Manuel Martos : Ole !!!!!!!! Gratulacje @rosannazanetti i @davidbisbal !!!! Witaj Bianca !!!!!! ????

Monica Carrillo : ❤️❤️❤️❤️

Álvaro Soler : Oleeee !!! Gratluacje dla was obu! ???? piękne imię! ❤️?


Udostępnij

Zostaw odpowiedź