Club de Cuervos przewidział utratę stadionu klubu Leon


Po ogłoszeniu utraty stadionu La Fiera nie możemy zapomnieć o tej samej tragedii w Club de Cuervos


Klub  klub piłkarski León właśnie został pozbawiony stadionu, który został przekazany biznesmenowi Roberto Zermeño, więc drużyna Esmeraldy została bez boiska do rywalizacji z Américą w 14. kolejce ligi MX.

I w ten sam sposób, w jaki Simpsonowie przewidzieli koronawirusa, zakup Foxa przez Disneya i trójoką rybę, Club de Cuervos przewidział również koniec ery prawdziwej drużyny piłkarskiej. W trzecim sezonie Chava i Isabel przegrywają stadion z gubernatorem Nuevo Toledo i muszą się przenieść do Puebla. Później z całych sił walczą o powrót do pierwszej ligi, próbując zdobyć nowych sponsorów i szukając zaufania nowych Toledano, aby znów uwierzyli w swój zespół. 

Nie wiemy, jaka jest opinia kibiców Leona, ale straszne jest to, że prawdopodobnie jeśli nie rozwiążą tego problemu tak szybko, jak to możliwe, nie będą w stanie organizować nowych meczów. Według serwisu Soy Futbol „oficjalne mecze rozgrywek muszą odbywać się na stadionach zarejestrowanych przez każdy klub, tak aby żaden klub w trakcie sezonu nie mógł zmienić miejsca, w którym odbywają się mecze oficjalne”.

Mamy nadzieję, że klątwa Cuervos de Nuevo Toledo nie dotarła do Guanajuato. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *