Candela Peña, Alba Flores, Carlos Bardem i Miguel Rellán dołączają do „Maricón perdido”


Seria luźno inspirowana życiem pisarza i współpracownika „Late Motiv”


Aktorki Candela Peña i Alba Flores oraz aktorzy Carlos Bardem i Miguel Rellán dołączyli do obsady Maricón Perdido, nowej oryginalnej serii TNT, wyprodukowanej przez El Terrat (The Mediapro Studio), który rozpoczął zdjęcia w Barcelonie.

Stworzony przez Boba PopMaricón perdido jest serią luźno inspirowaną własnym życiu pisarza. Bohaterem jest wieśniak, który stara się odnaleźć własną tożsamość i którą odbiorca odnajduje na różnych etapach swojego życia. Lata osiemdziesiąte, kiedy był nastolatkiem z nadwagą i fanem muzyki; okres odkryć podczas studenckiego etapu w Madrycie i wreszcie teraźniejszość, w której widz odnajdzie go już jako pisarza.

Candela Peña i Carlos Bardem będą rodzicami głównego bohatera, z którymi utrzymuje konfliktowy związek, Miguel Rellán zagra jego dziadka, a Alba Flores zagra jego najlepszą przyjaciółkę na uniwersytecie.

Maricón perdidos to także debiut przed kamerami Gabriela Sáncheza , który ożywi 13-letniego Boba oraz Carlosa Gonzáleza w roli głównego bohatera, grającego postać w wieku dwudziestu i trzydziestu lat. Ponadto sam Bob Pop zagra współczesnego siebie.

Za reżyserię sześciu odcinków serialu odpowiada młody reżyser Alejandro Marín.

„Patrzenie na siebie granego przez innych, patrzenie, jak aktorki i aktorzy interpretują moje wspomnienia, moje słowa i moje fikcje, to piękne uczucie” – mówi Bob Pop. Mówię o interpretacji w najszerszym znaczeniu, jako o sposobie zrozumienia siebie, przetłumaczenia siebie, pokazania sobie, kim jestem i kim jestem w taki sposób, jakiego – tylko – nigdy nie odważyłbym się dowiedzieć. I dokładnie to samo przytrafia mi się z reżyserem Alejandro Marínem, który wszystko tak dobrze zrozumiał, że kiedy skończymy kręcić Maricón perdida , poczuję się tak: zagubiony bez reżysera mojego życia, oparty na prawdziwych wydarzeniach ”.

Alejandro Marín ze swojej strony dodaje: „Jestem bardzo wdzięczny, że TNT, El Terrat, a zwłaszcza Bobowi, że chcieli postawić na mnie w tej serii. Nie znałem Boba przed rozpoczęciem i byłem zaskoczony, że to, co opowiadał w swoich scenariuszach, pomimo tego, że jesteśmy z różnych pokoleń, było mi tak bliskie i dobrze znane. To uczucie powtórzyło się, kiedy po raz pierwszy usiedliśmy do pracy i było kluczem do naszego zrozumienia”.

„Proces, w którym żyję z Bobem, jest cenny na wszystkich jego etapach, zwłaszcza teraz podczas kręcenia, wraz ze wspaniałym zespołem artystycznym i technicznym, który otoczył moje krótkie doświadczenie dużym szacunkiem i empatią. Od chęci przełamania kompleksów, tabu i uprzedzenia (już obecne w tytule) Maricón perdida to część opowieści Roberto Enríqueza, by w końcu mówić o nas wszystkich. Ale przede wszystkim o tych, którzy, tak jak Bob Pop, zostali zmuszeni do odkrywania siebie na nowo, aby być szczęśliwymi ”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *