Bad Bunny wraca do przyszłości z „Yo Perreo Sola” na rozdaniu nagród Billboard Music Awards 2020


Bad Bunny zadebiutował jako pierwszy z występem na rozdaniu Billboard Music Awards 2020, wykonując „Yo Perreo Sola” w środę (14 października).


Jego występ rozpoczął się od niespodziewanego pojawienia się Ivy Queen w futurystycznym srebrno-czarnym stroju z wibracjami Tron , a cztery osoby w fioletowych tutusach i wrotkach tańczyły wokół, zanim sam raper pojawił się w czerni od stóp do głów, z klapami i rękawami. pokrytymi srebrnym błyskiem. Później do spektaklu dołączyła Nesi, również w czerni i srebrze.

„Yo Perreo Sola”, wydano w marcu z jego drugiego albumu YHLQMDLG . Teledysk do piosenki przedstawia rapera z Puerto Rico ubranego jako drag queen i zawiera przesłanie o szacunku i wzmocnieniu wsparcia dla kobiet. „Jeśli ona nie chce z tobą tańczyć, szanuj ją, ona kręci się sama” – mówi PSA na końcu filmu.Tuż przed występem Bad Bunny otrzymał nagrodę dla czołowego latynoskiego artystę. Podziękował swoim fanom na całym świecie na zakończenie swojego setu. Artysta był również nominowany do albumu Latin i otrzymał dwie nominacje za piosenkę Latin. Przed tegorocznym występem był już dwukrotnym zdobywcą nagrody Billboard Music Award.

Kelly Clarkson powróciła jako gospodarz imprezy po raz trzeci. Nagrody były transmitowane na żywo z Dolby Theatre w Los Angeles. 

Obejrzyj przemówienie Bad Bunny poniżej:


Latynoską piosenką roku została ‚Con Calma’ od Daddy Yankee i Snow


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *