Anahí i Christian Chávez robią wrażenie, śpiewając razem 'Sálvame'


Dzięki TikTok, Anahí i Christian Chávez stworzyli duet, który wywołał furorę w sieciach społecznościowych


Odkąd byli członkowie RBD ogłosili swoje ponowne zjednoczenie, miliony ich obserwujących już nie mogą się doczekać momentu, kiedy ponownie wykonają swoje największe hity. Ale póki co, Anahí i Christian Chávez  wywołali poruszenie w sieciach społecznościowych, śpiewając razem  Sálvame, czyli jednej z najbardziej znanych piosenek grupy.

Wszystko zaczęło się, gdy Anahí opublikowała wideo na swoim koncie TikTok, śpiewając piosenkę i zapraszając swoich fanów do śpiewania z nią.

Więc Christian Chávez  nie przegapił tej okazji i postanowił wziąć udział w tym wyzwaniu. Opublikował kolejny film na swoim koncie TikTok  śpiewając razem z Anahí , więc tysiące fanów RBD było zaskoczonych, ponieważ przez prawie 12 lat nie słyszeli ich, ani nie widzieli, jak śpiewają razem.

„Czy śpiewasz ze mną?” – pyta Anahi na początku filmu, który ma już ponad 323 tysiące „polubień” i tysiące komentarzy.


 -
Wokaliści przygotowują kolejny wirtualny koncert - Instagram
 - Instagram

„Jakie to szczęście, że dorastaliśmy z RBD”. „Należę do pokolenia RBD i jestem z tego dumny”. „Uwielbiam ich, przenoszą mnie w moje czasy dorastania” – to niektóre z komentarzy, jakie otrzymali piosenkarze.

Ale Christian Chávez nie był jedyną sławną osobą, która dołączyła do teledysku Anahí, ponieważ brazylijska piosenkarka Anitta również wywarła wpływ, kiedy śpiewała Sálvame .@anitta

#duet with @estanahi sálvame deste sufrimiento #RBD

♬ original sound – Anahí

Zjazd RBD odbędzie się 26 grudnia tego roku w formie wirtualnej prezentacji, w której udział wezmą Anahí, Christian Chávez, Maite Perroni i Christopher UckermannPoncho Herrera ogłosił, że nie weźmie udziału w tym koncercie, ale będzie z nimi sercem, a także Dulce María, która ma urodzić swoje dziecko między grudniem a styczniem.

Bilety na wirtualny koncert można kupić pod adresem https://www.seroparecer.world/ 

Nadeszła chwila …

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *