Znana aktorka z 'Rebelde' wychodzi za mąż! To była jego romantyczna prośba


Estefanía Villarreal, która była niezapomnianą Celiną ze słynnego serialu dla młodzieży, podzieliła się dobrą wiadomością o zaręczynach ze swoim chłopakiem i pokazała pierścionek zaręczynowy!


Bez względu na to, ile lat minęło od pojawienia się Rebelde w telewizji, do dziś pozostaje niezapomnianym fenomenem wraz z aktorami, którzy tam grali. Jedną z nich jest Estefanía Villarreal , która olśniła publiczność swoją rolą niezapomnianej i zabawnej Celiny .

Aktorka o spektakularnych niebieskich oczach świętuje, ponieważ… wychodzi za mąż! Ogłosiła to również ku radości swoich obserwujących na portalach społecznościowych, gdzie z dumą pokazała swojego przyszłego męża i pierścionek.


View this post on Instagram

??? ???. ? ???? ???. ??? ? ????. ??? ♥️

A post shared by Estefania Villarreal ✨ (@estefaniavillarrealvillarreal) on


„I tak, powiedziałam tak. Tak” – napisała obok romantycznego wizerunku ze swoim narzeczonym. Oboje przepełnieni są miłością i entuzjazmem dla tego nowego projektu, który mają przed sobą.

Jeszcze jeden osobisty triumf Estefanii, odważnej i wojowniczej kobiety, której udało się wyróżnić nie tylko w karierze aktorskiej, ale także w świecie mody.32-letnia aktorka przeszła kilka wybiegów, ćwicząc swoją drugą wielką pasję, pozując i udowadniając, że można walczyć z klasycznymi kanonami piękna. Estefanía dała jasno do zrozumienia, że ​​na scenie konieczne jest również ciało z krzywiznami i kształtami.

Bohaterka „Yo no creo en los hombres” przygotowuje się do pokazu najważniejszej sukienki swojego życia, tej ślubnej! Na razie, w obecnej sytuacji, która panuje na świecie, być może trzeba będzie poczekać trochę dłużej, niżby się chciało, ale mimo to ślub jest faktem dla aktorki i modelki.


View this post on Instagram

♥️

A post shared by Estefania Villarreal ✨ (@estefaniavillarrealvillarreal) on

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *