Podwójna radość dla Davida Otero: platynowa płyta i zapowiedź singla


Piosenkarz przedstawi 11 września współpracę z Dani Fernándezem


Przyznajemy, kochamy nostalgię i wspomnienia! Dlatego, kiedy David Otero ogłosił, że zamierza wydać album studyjny nagrywając niektóre z piosenek, które najbardziej zaznaczyły się przez jego dwadzieścia lat kariery scenicznej, zaniemówiliśmy.

W ten sposób w styczniu David wydał jedną z najlepiej zapamiętanych piosenek El Canto del loco. Mowa oczywiście o Una foto en blanco y negro.Wynik? Po 15 latach od wydania piosenka znów odniosła sukces. 

Ale na tym się nie skończyło! Piosenka osiągnęła również status platyny po zgromadzeniu ponad 15 milionów wyświetleń w Spotify. Na YouTube wideo ma siedem milionów wyświetleń, więc nieźle!

David zapewnił w filmie, że sesje nagraniowe nowej wersji z Guillermo Bárcenasem były bardzo płynne: „Jeden z kluczowych momentów tego projektu miał miejsce na tarasie Guillermo Bárcenasa. O zachodzie słońca oboje byliśmy z hiszpańską gitarą, próbując po raz pierwszy zagrać Una foto en blanco y negro. Zrobiliśmy nagranie w formie notatki głosowej, aby przekazać ją @tatosucursual i zakochaliśmy się w tym, jak to brzmiało”.

Ale to nie jedyna radość Davida Otero w drugim tygodniu września. Piosenkarka zapowiedział również nowy singiel na ten piątek, 11 września: La noche suena. Tym razem artysta spotkał się z innym hiszpańskim piosenkarzem i autorem tekstów: Dani Fernándezem.Będziemy musieli poczekać kilka dni, aby cieszyć się nową piosenką Otero, ale jesteśmy pewni, że nie zawiedzie swoich fanów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *