Po wakacjach z Neymarem Anitta wykonuje test Covid-19 i nie tylko ona


Gdy u Neymara zdiagnozowano koronawirusa, Anitta, która spędziła część wakacji w Europie w towarzystwie piłkarza i kilku innych przyjaciół, przystąpiła do testu, aby sprawdzić, czy w tym czasie również zaraziła się wirusem


Według gazety Extra (w Brazylii) gwiazda przystąpiła do testu w poniedziałek, zanim jeszcze wróciła do swojego domu w Rio de Janeiro.

Anitta zdała egzamin (egzamin na Covid-19) jako obowiązek po powrocie do domu ”, gwarantuje osoba z otoczenia piosenkarki.

Warto pamiętać, że wiadomość, że gwiazda PSG była z Covidą-19, podała francuska gazeta L’Équipe w środę rano. Według portalu, oprócz gracza, również Argentines Paredes i Di María otrzymali pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Dlatego zostaną poddanni kwarantannie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Neymar i Anitta, którzy spędzili wiele dni na Ibizie w Hiszpanii, mają wieloletnią przyjaźń. Oprócz bycia przyjaciółmi ta dwójka miała też romans.

Plotki o romansie pogłębiły się, gdy wymienili pocałunki na karnawale w Rio, na środku Sambadromu. Jednak według publikacji nie był to jedyny raz, kiedy ta dwójka była razem.


Również Arón Piper zagraża kręceniu „Elite” po pozytywnym wyniku Neymara. Piłkarz i aktor spotkali się na Ibizie, gdzie zrobili sobie zdjęcie bez masek.

Fakt ten zmusza zatem Pipera do utrzymania obowiązkowej kwarantanny po kontakcie z osobą z pozytywnym wynikiem na COVID. W tej chwili aktor nie skomentował tej sprawy.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *