Pierwsze zdjęcia! Tak Michelle Renaud i Danilo Carrera będą wyglądać jak bohaterowie Quererlo todo


Od początku sierpnia w Meksyku para aktorów nagrywa nowy melodramat Televisy wyprodukowany przez Ignacio Sada.


Podekscytowana. W ten sposób wypowiada się Michelle Renaud miesiąc po rozpoczęciu w Meksyku nagrań swojej nowej telenoweli Quererlo todo, opowieści, którą meksykańska aktorka ponownie prowadzi wraz z ekwadorskim łamaczem serc Danilo Carrerą, który jest jej chłopakiem w prawdziwym życiu.

„Nadal nie znamy daty [premiery], ale wygląda świetnie” – powiedziała niedawno gwiazda La reina soy yo na swoich portalach społecznościowych.

„Konie wyglądają niesamowicie, lokacje są piękne, obsada je pokochała. Wspaniałą rzeczą w tej powieści jest to, że w przeciwieństwie do wielu, które zrobiłam, tutaj wszystkie sceny są intensywne, nie ma pustych scen [wypełniaczy] ”, powiedziała 31-letnia aktorka.

Quererlo todo Michelle zagra Valerię Fernández, która przez całe życie była dziewczyną Leonela Montesa (Víctor González), nigdy nie kwestionując swojej miłości do niego.


Michelle
Instagram

Po śmierci ojca, bogatego właściciela ziemskiego, między spadkobiercami wybuchnie wojna o fortunę. W środku tego zamieszania Valeria spotka Mateo Santosa, syna wykonawcy spadku, i zakocha się w jego szlachetności i pasji życia.


Danilo Carrera to Mateo, chcąc tego wszystkiego
Instagram

Valeria będzie musiała znaleźć siłę, aby na nowo odkryć się z dala od Leonela, a tym samym dać sobie szansę na przeżycie szczerą miłość obok Mateo.


Victor Gonzalez
Instagram

„Uwielbiam swoją postać. Myślę, że jest postacią, którą polubię najbardziej, ponieważ na przykład jako Juana Victoria [w Hijas de la luna] świetnie się bawiłam, ponieważ była bardzo miła i bardzo mnie rozśmieszała, ale była to bardzo prosta rola. Później jako Yamelí [w La reina soy yo ] była wyzwaniem, ale przez cały czas miała w sobie złość, a Valeria jest pewną siebie kobietą, która jakby wiedziała, czego chce ”- powiedziała Renaud na Instagramie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *