Pierwsi potwierdzeni aktorzy 'La suerte de Loli’


Silvia Navarro występuje w nowej powieści Telemundo


Telemundo Center, nowoczesne centrum produkcji multimedialnej sieci w Miami, będzie gościło od tego miesiąca nagrania La suerte de Loli, nowej oryginalnej serii, która zadebiutuje z meksykańską aktorką, Silvią Navarro.

Chociaż sieć oficjalnie nie zaprezentowała swojej obsady, niektórzy aktorzy już potwierdzili swój udział w tej historii za pośrednictwem sieci społecznościowych.


Szczęście Loli
La suerte de Loli / Telemundo

Tak jest w przypadku Mariany Seoane, która w środę udała się do Miami z mieszanymi uczuciami, aby rozpocząć kręcenie telenoweli.

„Dzisiaj zaczynam przygodę z #LSDL z Telemundo. Przeprowadzam się do Miami do lutego. Bardzo wdzięczna i szczęśliwa z tego nowego etapu. Będziecie szczęśliwi mogąc spotkać Melissę, moją nową postać, która sprawi, że będziecie się dobrze bawić. Idę z wieloma mieszanymi emocjami”, Piosenkarka napisała również za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. „Ciężko mi jest zostawić rodzinę, zwłaszcza moją piękną matkę, ojca, siostry, przyjaciół, ludzi, którzy ze mną pracują, moją armię miłości i moje psy. Rozpoczyna się nowy etap w moim życiu, który wypełnia mnie emocjami, ale jednocześnie nostalgią za tym, co zostawiam”.


Mariana seoane
Mariana Seoane MEZCALENT

Oprócz Navarro i Seoane w La suerte de Loli wystąpi również ze specjalnym udziałem Jacky Bracamontes, która dzięki tej historii powróci do telenoweli.

Seria, która zostanie wydana dopiero w 2021 roku, kręci się wokół Loli, singielki, odnoszącej sukcesy, niezależnej producentki radiowej, która żyje bez żadnych zobowiązań. Nigdy nie znalazła prawdziwej miłości i postanowiła nie zostać matką.

Jednak po nieoczekiwanej śmierci swojej najlepszej przyjaciółki, życie Loli zmieni się, gdy stanie się prawnym opiekunem dzieci swojej przyjaciółki.

Udostępnij
Sprawdź także  Belinda wyznaje, że Christopher Uckermann złamał jej serce

Zostaw odpowiedź