„Pasión de Gavilanes”: „Dominga” zmieniła zawód i wygląda zupełnie inaczej


Artysta bardzo się zmieniła


Tatiana Jauregui była częścią spektakularnej obsady „Gorzkiej zemsty” ponad 15 lat temu. Podobnie jak w przypadku jej współpracowników, ten spektakl był w jej życiu okresem przed i po.

Wspomniana „Dominga” była kimś bardzo bliskim kobietom „Elizondo”, ponieważ pracowała w domu jako pomoc domowa.


Dominga z siostrami Elizondo

Po swojej ujmującej roli w serialu Caracol, artystka nadal pojawia się w niektórych telenowelach, ale obecnie poświęca się innej profesji.

Jest teraz pianistką i prowadzi transmisje na żywo ze swojego Instagrama, w których miesza boleros, poezję i anegdoty ze swojej kariery. 


Tatiana Jauregui ze swoim fortepianem

Muzyce często towarzyszy w tych przedstawieniach Diana Ángel, kolejna znana osobistość kreolskiego show-biznesu, która poświęca się śpiewowi i aktorstwu.

W ten sam sposób Tatiana powiedziała ze swoich sieci społecznościowych, że dwukrotnie została matką i jest bardzo oddana swojej rodzinie. 


Tatiana Jauregui

Podobnie ukochana „Mirta” z „Los Morales” nadal planuje odegrać kolejną rolę na małym ekranie, gdy tylko pozwoli na to obecna pandemia.

Jauregui jest niewątpliwie bardzo utalentowaną kobietą, która ma wiele do zaoferowania kolumbijskiej scenie rozrywkowej, dlatego warto uważnie śledzić jej karierę. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *